Dankbetuigingen Overleden In Memoriam C.van Schie Allemensen, wat een mensen, brieven, bloemen, telegrammen en muziek. Een echt Heineken feest. 18 mei was hartverwarmend. Bedankt allemaal. Rudie van Eekert Mede namens mijn echtgenote wil ik graag aan iedereen, die mijn afscheid op 15 juni tot een onvergetelijke dag maakten, mijn dank uitspreken. De hartelijke woorden van de heer Corver, de mooie cadeaus, bloemen en de schriftelijke attenties van diegenen die niet aanwezig konden zijn, zullen nog lang in ons geheugen blijven. Tevens onze dank aan Pepsi/ Seven Up te Bussum voor de fijne attentie. Wij wensen Vrumona nog vele vruchtbare jaren toe, en zeggen tot ziens. G.H. Meesters Mijn afscheid op 11 mei is voor mij een onvergetelijke gebeurtenis geweest vooral door de geweldige opkomst. Hiervoor wil ik collega's/ vrienden en vriendinnen en mede werkers van 'buitenfirma's' hartelijk dankzeggen. Alle gulle gevers bedankt voor de prachtige cadeaus. Ilc zal er goed gebruik van maken. Ik wens u het beste toe en bedankt voor de fantastische samenwerking in al die jaren. C. Hofman Namens mijn vrouw en kinderen wil ik u hierbij bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket dat ons aangeboden werd ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Dankers Hierbij wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie van Heineken en haar sympathieke vertegen woordigster mevrouw Van Kooten hartelijk dankzeggen voor de persoonlijke en stoffelijke blijken van belangstelling bij de viering van ons 50-jarig huwelijksfeest. f.H. Snel Graag wil ik ook namens mijn vrouw en kinderen de directie bedanken voor de geschenken die wij ontvangen hebben ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Ook onze dank aan mevrouw Van Kooten en de heer Kregel. H. Boelsma Via deze weg wil ik iedereen bedanken voor de warme belangstel ling op mijn afscheidsreceptie. Ver der wil ik met name de heer Veen en de heer Van der Aart bedanken voor de steun die ik van hen kreeg tijdens moeilijke perioden. Mw. P.M. Krajenbrink-Luites Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk bedanken voor de bloemen en het drankenpakket dat wij ontvingen van de heer Kregel ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. C. Sutter Ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van de directie zeer gewaardeerde cadeaus, welke ons door de heer Kregel op spontane wijze werden aangeboden. Wij willen hiervoor de directie hartelijk bedanken. L. Ouboter Bloemen, geschenken, kaarten, of was u persoonlijk op mijn afscheid? Voor alles hartelijk dank aan de directie, collega's en Charles Corver. Anton en An Périn Op 2 augustus is overleden de heer P. Geerts (73). De heer Geerts kwam op 12 november 1945 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 november 1979 is hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 12 juli is overleden de heer EJ. de Vries Robles (80). Op 1 maart 1968 trad de heer de Vries Robles in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 januari 1975 ging hij met pensioen. Op 16 juli is overleden de heer J.M. Buitenhuis (74). De heer Buitenhuis trad op 27 maart 1961 in dienst van Vrumona waar hij heeft gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 januari 1981. Op 15 juli is overleden de heer J.C.W. Hagemeijer (82). De heer Hagemeijer is op 27 maart 1961 in dienst gekomen van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 januari 1973 ging hij met pensioen. Op 2 augustus is overleden de heer RH. v.d. Wal (66). De heer Van der Wal is op 19 mei 1969 in dienst gekomen van Heineken in Den Bosch. In december 1985 werd hij in de Heineken Invaliditeitsregeling opgenomen. Op 30 juli is overleden de heer J. Zwijnenburg (68). De heer Zwijnenburg is op 30 juni 1942 in dienst gekomen van Heineken in Rotterdam. Op 1 maart 1987 is hij met pensioen gegaan. Op 12 juli is overleden de heer W. Esser (91). De heer Esser is op 11 januari 1920 in dienst gekomen van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 januari 1964 ging hij met pensioen. Op 5 augustus is overleden de heer J. van Eijk (86). De heer Van Eijk is op 23 mei 1922 in dienst gekomen van Heineken in Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 augustus 1969. Op 28 juli j.l. overleed toch nog onverwachts de heer C. van Schie, storingsmonteur in de brouwerij te Zoeterwoude. Kees van Schie werd slechts 39 jaar. De verslagenheid in Kees' werkomgeving was groot. Nog maar vijf dagen voor zijn overlijden nam Kees afscheid van zijn ploeg, dit met het oog op opname in de Heineken Invaliditeitsregeling per 1 augustus. De gedachten aan zijn toekomstgerichte en immer optimistische houding zijn bij zijn naaste collega's nog heel levendig. Kees van Schie kwam in augustus 1977 bij de storingsdienst. Vanaf het begin heeft hij zich gemanifesteerd als een graag geziene medewerker met veel vrienden op het werk. Een sociale, ook sterke man die ploeg genoten hielp als er iets moest gebeuren, ook in de privésfeer. Iedereen in de bottelarij kende hem door zijn sportiviteit, postuur, stem en positieve instelling. De laatse twee jaren waren bijzonder moeilijk; hij wilde graag werken, maar zijn ge zondheidstoestand liet dat niet altijd toe. Met name het terugtreden uit het arbeidsproces na een actief werkend leven heeft hem veel moei te gekost, maar de goede instelling bleef. Wij zijn dankbaar voor wat Kees voor de brouwerij heeft gedaan en wensen de familie Van Schie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23