Huwelijken Den Bosch Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Amsterdam Den Bosch Bunnik Horecagebieden Rotterdam Zoeterwoude Buitenland Burundi Angola Zambia Bahama's Nieuw Caledonië Kameroen Onze dienst verlieten Horecagebieden Zoeterwoude R.Ch.L. v.d. Heuvel (brouwen) met mw. I. Heymans M.C. Schut (brouwen) met mw. P. Bouley T.G.P. v.d. Steen (brouwen) met mw. M. Ewals J.J.J.M. Verdonk (verpakken) met mw. J. de Poorter C.H. van Es (HTD, Eindhoven) met mw. G.A.J. Brekelmans S. Alkema (verkoopbinnendienst, Den Haag) met mw. C.M.H. de Waal L.F. Veldman (expeditie, Groningen) met mw. J. Nijssen M.H.J. Janssen (verkoop, Hoofddorp) met mw. A.A. Boot Mw. C. de Romijn (horeca advies diensten) met A. van Nierop E.E. Noorlander (vorderingenbeheer) met mw. B. Noorlander F.A. Francisco (centrale debiteuren administratie) met mw. C. Mol Mw. M.A. Hoorens van Heijningen (documentatiecentrum techniek/ warenwetten en octrooien) met A. Krikke G.J.A. van Assen (procestechnologie) met mw. C.A. van Tilborg Mw. K. van Beest (pensioenfonds) met V.A.J. Bogaard M. Kardal (bottelarij) met mw. A. Sekmcn Robin T.; z.v. Q.M.M. van Trigt (interne dienst) Chantal M.H., d.v. J.J.L.A.G. van Mackelenbergh (plaatselijke administratie) Charlotte, d.v. R.A. v.d. Kemp (brouwen) Hubert, z.v. H.J.M. Willems (technische dienst) Arnolda, d.v. H.H.J. van Os (verpakken) Gennadij, z.v. B. Kreukniet (technische dienst) Mohamed, z.v. A. Azahaf (verpakken) Alfonsius, z.v. P.N.A. van Belkom (verpakken) Tim, z.v. A.C. Kievits (verpakken) Rolandus, z.v. R.J.W. v.d. Ven (inkoop en magazijn) Amal, d.v. A. Najim (verpakken) Salima, d.v. M. Izmar (intern transport) Yolinde, d.v. H. van Paridon (bedrijfstechnologische dienst) Suzanne, d.v. N. Heemskerk (centraal magazijn) Roza W., d.v. P.P. Vreeswijk (verkoopbinnendienst, Hoofdddorp) Suzanne L., d.v. F.M. Allaart (algemeen, Horst) Remigio, z.v. H.J.A. Niessen (expeditie, Nuth) Ramon M., z.v. H.P. van Gammeren (orderbehandeling) Guillette C., d.v. W.P.D. Groeneveld (bottelarij) Marjolein S., Th.H.J. Hesselink (brouwen) Marion, d.v. H.C. Oexman (kelders) Maarten, z.v. M. Pronk (bottelarij) Paula C.A., d.v. P.A.J. van Reissen (centrale kwahteitsdienst verpakken) Kimberley N., d.v. J.H. Rijnbeek (bottelarij) Tamara, d.v. J.A.A.F. Caspers (informatiesystemen thuisverbruik) Jeroen, z.v. mw. A.M.C. van Bilder- beelc (bedrijfsgeneeskundige dienst) Misjel, z.v. mw. F. Bruijne-van Luik (administratie personeelszaken) Astrid J., d.v. M.M. de Wit (proces- a u torna tisering) Wout, z.v. J. Bast (verpakkingstechniek) De heer M.J.M.P. de Lepper is op 4 juli vertrokken naar Gitega. Hij is daar werkzaam in de functie van Coordonnateur de Production bij Brasserie de Gitega SARL. De heer N.W.L. Brugman zal met ingang van 8 augustus zijn werk zaamheden beginnen bij Empresa Angolana de Servejas SARL, gevestigd te Dondo, alwaar hij de functie van Coordonnateur Service Technique gaat vervullen. De heren J.H.H. Bierbaum, W. Kool, Q.A.C. van Loon, M. Muilwijk, H.J. Rutgers, M.E. Tettelaar en R.H. Siwalette keren allen, na afloop van het technisch project bij Zambia Breweries Ltd., terug naar Nederland in de maand augustus. De heer G.J.A. Borggreve is per 25 juli naar Nederland teruggekeerd. De heer H.W. Bellekes keerde op 9 juli temg uit Nassau waar hij bij Commonwealth Brewery Ltd. was gedetacheerd als Brewery Manager ad interim. De heer H. Rademaker keerde op 24 juni temg uit Nassau. Hij was bij Commonwealth Brewery gedetacheerd als Planned Maintenance Engineer. De heer A. Hiskes (Ibecor) keerde op 7 juli temg uit Noumea waar hij bij Grande Brasserie de Nouvelle- Calédonie S.A. was gedetacheerd als Spécialiste Entretien Planifié. De heer K. v.d. Bmg vertrok op 14 juli naar Douala waar hij is gedetacheerd als Deuxième Entretien ad interim bij International Brasserie S.A. (na een dienstverband van drie jaar of meer) Mw. J.D. Dankers-Logman (verkoop, Hoofddorp) A.N. Ninck Blok (personeelszaken HNB) Mw. T.E.M. Haak-Ruijgrok (centraal betalingsverkeer) S.E. Visser (decentrale systemen sup port) Mw. M.S. v.d. Steur-van Hien (gebmikersondersteuning) Mw. P. Visser-Mol (kantine) E.B. van Puffelen (EFI, planning en control) Mw. A.H.C. Kerkvliet-van Klink (purchasing support tekst verwerking) M.B. Vloemans (standards en codes) V.S. Duong (bottelarij)

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22