Huwelijken
Den Bosch
Horecagebieden
Zoeterwoude
Geboorten
Amsterdam
Den Bosch
Bunnik
Horecagebieden
Rotterdam
Zoeterwoude
Buitenland
Burundi
Angola
Zambia
Bahama's
Nieuw Caledonië
Kameroen
Onze dienst verlieten
Horecagebieden
Zoeterwoude
R.Ch.L. v.d. Heuvel (brouwen) met
mw. I. Heymans
M.C. Schut (brouwen) met mw.
P. Bouley
T.G.P. v.d. Steen (brouwen) met mw.
M. Ewals
J.J.J.M. Verdonk (verpakken) met
mw. J. de Poorter
C.H. van Es (HTD, Eindhoven) met
mw. G.A.J. Brekelmans
S. Alkema (verkoopbinnendienst,
Den Haag) met mw. C.M.H. de Waal
L.F. Veldman (expeditie, Groningen)
met mw. J. Nijssen
M.H.J. Janssen (verkoop, Hoofddorp)
met mw. A.A. Boot
Mw. C. de Romijn (horeca advies
diensten) met A. van Nierop
E.E. Noorlander (vorderingenbeheer)
met mw. B. Noorlander
F.A. Francisco (centrale debiteuren
administratie) met mw. C. Mol
Mw. M.A. Hoorens van Heijningen
(documentatiecentrum techniek/
warenwetten en octrooien) met
A. Krikke
G.J.A. van Assen (procestechnologie)
met mw. C.A. van Tilborg
Mw. K. van Beest (pensioenfonds)
met V.A.J. Bogaard
M. Kardal (bottelarij) met mw.
A. Sekmcn
Robin T.; z.v. Q.M.M. van Trigt
(interne dienst)
Chantal M.H., d.v. J.J.L.A.G. van
Mackelenbergh (plaatselijke
administratie)
Charlotte, d.v. R.A. v.d. Kemp
(brouwen)
Hubert, z.v. H.J.M. Willems
(technische dienst)
Arnolda, d.v. H.H.J. van Os
(verpakken)
Gennadij, z.v. B. Kreukniet
(technische dienst)
Mohamed, z.v. A. Azahaf
(verpakken)
Alfonsius, z.v. P.N.A. van Belkom
(verpakken)
Tim, z.v. A.C. Kievits (verpakken)
Rolandus, z.v. R.J.W. v.d. Ven (inkoop
en magazijn)
Amal, d.v. A. Najim (verpakken)
Salima, d.v. M. Izmar (intern
transport)
Yolinde, d.v. H. van Paridon
(bedrijfstechnologische dienst)
Suzanne, d.v. N. Heemskerk
(centraal magazijn)
Roza W., d.v. P.P. Vreeswijk
(verkoopbinnendienst, Hoofdddorp)
Suzanne L., d.v. F.M. Allaart
(algemeen, Horst)
Remigio, z.v. H.J.A. Niessen
(expeditie, Nuth)
Ramon M., z.v. H.P. van Gammeren
(orderbehandeling)
Guillette C., d.v. W.P.D. Groeneveld
(bottelarij)
Marjolein S., Th.H.J. Hesselink
(brouwen)
Marion, d.v. H.C. Oexman (kelders)
Maarten, z.v. M. Pronk (bottelarij)
Paula C.A., d.v. P.A.J. van Reissen
(centrale kwahteitsdienst
verpakken)
Kimberley N., d.v. J.H. Rijnbeek
(bottelarij)
Tamara, d.v. J.A.A.F. Caspers
(informatiesystemen thuisverbruik)
Jeroen, z.v. mw. A.M.C. van Bilder-
beelc (bedrijfsgeneeskundige dienst)
Misjel, z.v. mw. F. Bruijne-van Luik
(administratie personeelszaken)
Astrid J., d.v. M.M. de Wit (proces-
a u torna tisering)
Wout, z.v. J. Bast
(verpakkingstechniek)
De heer M.J.M.P. de Lepper is op
4 juli vertrokken naar Gitega. Hij is
daar werkzaam in de functie van
Coordonnateur de Production bij
Brasserie de Gitega SARL.
De heer N.W.L. Brugman zal met
ingang van 8 augustus zijn werk
zaamheden beginnen bij Empresa
Angolana de Servejas SARL,
gevestigd te Dondo, alwaar hij de
functie van Coordonnateur Service
Technique gaat vervullen.
De heren J.H.H. Bierbaum, W. Kool,
Q.A.C. van Loon, M. Muilwijk,
H.J. Rutgers, M.E. Tettelaar en
R.H. Siwalette keren allen, na afloop
van het technisch project bij Zambia
Breweries Ltd., terug naar Nederland
in de maand augustus.
De heer G.J.A. Borggreve is per
25 juli naar Nederland teruggekeerd.
De heer H.W. Bellekes keerde op
9 juli temg uit Nassau waar hij bij
Commonwealth Brewery Ltd. was
gedetacheerd als Brewery Manager
ad interim.
De heer H. Rademaker keerde op
24 juni temg uit Nassau. Hij was bij
Commonwealth Brewery
gedetacheerd als Planned
Maintenance Engineer.
De heer A. Hiskes (Ibecor) keerde op
7 juli temg uit Noumea waar hij bij
Grande Brasserie de Nouvelle-
Calédonie S.A. was gedetacheerd als
Spécialiste Entretien Planifié.
De heer K. v.d. Bmg vertrok op
14 juli naar Douala waar hij is
gedetacheerd als Deuxième
Entretien ad interim bij
International Brasserie S.A.
(na een dienstverband van drie jaar
of meer)
Mw. J.D. Dankers-Logman (verkoop,
Hoofddorp)
A.N. Ninck Blok (personeelszaken
HNB)
Mw. T.E.M. Haak-Ruijgrok (centraal
betalingsverkeer)
S.E. Visser (decentrale systemen sup
port)
Mw. M.S. v.d. Steur-van Hien
(gebmikersondersteuning)
Mw. P. Visser-Mol (kantine)
E.B. van Puffelen (EFI, planning en
control)
Mw. A.H.C. Kerkvliet-van Klink
(purchasing support tekst
verwerking)
M.B. Vloemans (standards en codes)
V.S. Duong (bottelarij)