Dubbelconcert in Zandvoort In de Zandvoorthal van het Grand Doradopark werden za terdag 21 juli en zondag 22 juli twee concerten gehouden. De eerste avond trad de populaire popgroep Clouseau uit België op. Golden Earring zorgde de 22e voor het muziekspektakel. Vanwege het ontzettend mooie weer was de opkomst beide avonden iets minder dan was verwacht. De Belgische pop groep Clouseau trok een wat jonger publiek. Zaterdagoch tend lagen de jonge fans al voor de deur bij de Zandvoorthal voor het optreden van Clou seau. Beide avonden was er een enthousiaste menigte in de Zandvoorthal. Er werd volop genoten van de muziek. On danks een wat geringere op komst, waren de concerten zeker geslaagd. "Lekker fietsen" in de Tour Culinair De driedaagse Tour Culinair voor horeca-ondememers en afgevaardigden van horeca- en aanverwante organisaties is dit jaar begin juli gehouden. Het evenement waarbij lekker fiet sen en lekker eten nauw met el kaar zijn verbonden, werd door drie merken mineraalwater ge sponsord. Tijdens deze Tour, die voor de negende keer werd gehouden, kunnen horeca-on- dernemers elkaar eens in een informele en sportieve sfeer ontmoeten. Sourcy was één van deze sponsors en was 'gast heer' tijdens de tweede dag van de Tour Culinair. Koelwagens met blikjes Sourcy en Isostar stonden tijdens de tweede dag langs het parcours om de wiel renners, die ruim 115 kilome ters moesten fietsen, te kunnen voorzien van een verfrissing. Grootste kermis van de Benelux In Tilburg was tussen 21 en 29 juli de grootste kermis van de Benelux. De kermis is drie kilo meter lang en gaat dwars door de binnenstad van Tilburg. De Tilburgse kermis trok ook dit jaar weer ruim één miljoen be zoekers. Een gezellige attractie was het 'Heinekenplein' op de hoek van de spoorbaan. In de twee overdekte bars en op het zeer uitgebreide terras konden de kermisbezoekers een drank je drinken. Mede dankzij het mooie weer werd van deze mo gelijkheid dankbaar gebruik ge maakt. De bekende 'Heineken- hand', die metershoog boven het plein uit torende, maakte de voorbijgangers duidelijk waar de Heineken-produkten te verkrijgen waren.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 21