Mooi weer, veel publiek en gezelligheid De belangrijkste kenmerken van de vele evenementen van de afgelopen zomermaand. In vele plaatsen in Nederland worden er in de zomermaanden leuke, gezellige, festiviteiten georganiseerd. Op deze twee pagina's aandacht voor een aantal grotere evenementen waarbij de Heineken Brouwerij betrokken is. Bij de evenementen, waarbij één van de produkten van Heineken als sponsor optreedt, worden tapgelegenheden ge plaatst, maar ook terrassen, spandoeken, de grote draaiende 'Heinekenhand' of de Heineken biertonnen op het water. De be trokkenheid van Heineken is per evenement verschillend. De ene keer is het merk zeer na drukkelijk aanwezig met veel verschillende uitingen, de an dere keer heel bescheiden met alleen een spandoek. Swinging Scheveningen Dertig orkesten zorgden in Scheveningen van 27 tot en met 29 juli voor een muzikaal festijn. Op de Boulevard, op het Kurhausplein, in de Palace Pro menade, op de terrasjes, in strandpaviloens en in muziek tenten was er volop muziek te beluisteren. 18e Wielerronde van Wateringen Zeker 30.000 toeschouwers stonden donderdag 26 juli langs het parcours in Waterin gen tijdens het criterium voor prof-wielrenners. De toeschou wers kwamen vooral voor de renners die zij drie weken lang tijdens de Tour de France had den gevolgd. Zoals Erik Breu- kink en van de Buckler wieler ploeg Jelle Nijdam, Frans Maassen, Gerrit Solleveld en Peter Winnen. Voor de start maakte Erik Breukinlc al een ereronde in een door Gerrit Sol leveld bestuurde auto. Uitein delijk kwam Erik Breukink ook als eerste over de finish in de Ronde van Wateringen. Het De vele binnen- en buiten landse bezoekers genoten in de swingende badplaats van de muziek en gezelligheid. Dry 100 parasols in de heldere Dry kleuren' sieren het terras van strandpaviloen Andy langs het strand van Schevin- gen was zijn eerste zege nadat hij in de Tour de France een derde plaats behaalde.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 20