Personeels feesten Heineken Om de twee jaar worden personeelsfeesten gehouden in de diverse Heineken vestigingen. Dit jaar zijn ze er weer, de feesten met muziek, amusement en show. Kortom: volop 'partytime' op maat. Den Bosch Op de personeelsfeesten van Het feestgedruis barst in Den veel vestigingen zullen ook de Bosch op 22 september los. roulette-tafels niet ontbreken Benny Neyman, Bonnie St. Claire, Swinging Soul Machine, Hooglanderveen. Ook hier zul- de Lou Roman Band, The Right len diverse artiesten optreden. Connection en Los Alegres ko- Wie dat zijn, blijft tot 17 novem- men dan naar de Brabanthal- ber een verrassing, len. Het feest begint om 20.00 uur en is bestemd voor de vesti- Overige horecagebieden ging Den Bosch, de horecage- Het horecagebied Noord-Hol- bieden Midden-Brabant, Lim- land in Alkmaar viert eveneens burg en de drankenhandels in op 17 november feest, in het deze gebieden. dorp Waarland. Het programma biedt diverse artiesten en ande- West-Brabant/Zeeland re activiteiten. Ook het horecagebied West- Brabant/Zeeland houdt 22 sep- In het horecagebied Groningen/ tember een feest voor het per- Friesland/Drente zal in novem- soneel. Dit begint in Bergen op ber 1991 een personeelsfeest Zoom met een puzzelrit door gegeven worden. Ook hier de omgeving, waarna om 17.00 vindt dit evenement om de uur de tocht naar Renesse gaat. twee jaar plaats en het laatste Het avondprogramma wordt personeelsfeest was in 1989. gehouden in een restaurant Het programma zal te zijner tijd met een koud buffet, muziek en worden aangekondigd, volop gelegenheid tot dansen. Ook in het horecagebied Gel- Zoeterwoude derland/Overijssel in Arnhem Het feest wordt dit jaar ge- wordt gewerkt aan de organisa- houden op 6 oktober en vindt tie van een personeelsfeest. Een plaats in vier aan elkaar ge- aankondiging hierover zal later koppelde tenten op het eigen volgen. Heineken terrein. Muziek, dans en theater; alles speelt zich in Amsterdam deze tenten af. In de artiesten- De vestigingen A/Mau, A/Wet, zaal speelt het orkest 'Candle- A/Lem, A/Hel en het horeca- light' en zullen naar alle waar- gebied Amsterdam/Utrecht schijnlijkheid de artiesten Piet houden op 8 december een ge- Veerman en Corrie Konings zamenlijk personeelsfeest in een optreden verzorgen. De Artis. In de party-tent vindt tenten gaan om 19.30 uur open een 'super groovy disco-show' en het feest eindigt om 1.30 uur plaats. In de Koningszaal speelt 's nachts. het orkest Casino en treedt on- De medewerkers van het hore- der andere Piet Veerman op. In cagebied Den Haag (vestiging de Flamingo Serre speelt het or- Leidschendam) zijn uitgeno- leest Coconut, is de dansgroep digd om op 6 oktober het feest Maracangalha te zien en geeft in Zoeterwoude bij te wonen. Lobo en zijn 'Pearls' een vurige show weg. En in de Tijger-zaal Bunnik is een optreden van John Paay Vrumona in Bunnik heeft op 17 en solisten. De zaal gaat open november haar personeelsfeest om 20.00 uur, het feest eindigt in restaurant 'De Houtrust' in om 1.00 uur 's nachts. De organisatoren van de perso neelsfeesten doen hun uiterste best om een aantrekkelijk pro gramma in elkaar te zetten. Na tuurlijk rekenen zij ook op uw komst. Binnenkort ontvangen alle medewerkers een uitnodi ging voor hun feest. delingen Rotterdam hebben 21 september een personeelsfeest. Dit wordt gehouden in het Air hotel, vlakbij Vliegveld Zestien hoven. De ingrediënten van het feest zijn vrolijke muziek, disco en andere activiteiten. De zaal gaat open om 19.30 uur. Het feest duurt tot 1.00 uur 's nachts. Rotterdam Ook dit jaar zal er in Zoeter woude weer een rodeo zijn, dit keer op een kameel Medewerkers van het Regionaal Service Centrum regio Rand stad, het horecagebied Rotter dam en de diverse Exportaf-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 14