Rolcontainers bij drankenhandel De Vlieger- Verdonk Burgemeester fietst in Bucklertenue De burgemeester klaar voor de start Middelburg - De heer C.G.J. Rutten, Burgemeester van Mid delburg, fietste in het bekende Bucklertenue voor een goed doel. De concerndrankenhan del De Vlieger-Verdonk in Mid delburg had de wielerkleding aangeboden aan de burgemees ter. Hij reed de tocht met 42 an dere fietsers om geld in te zamelen voor het jongeren- instituut Granja Sao Felipe op het Kaapverdische eiland San tiago. Daarom was het de heer L. Dupret, vertegenwoordiger van de Kaapverdische am bassade in de Benelux, die 's avonds om negen uur het De heer Dupret wenst de burgemeester en de andere fietsers een goede fietstocht toe startschot gaf. Bij gebrek aan een pistool, gebruikte de heer Dupret hiervoor de claxon van de aanwezige Buckler-vracht- wagen. De fietsers vertrokken vanaf het marktplein in Mid delburg. Burgemeester Rutten: "Ondanks hier en daar wat op onthoud is de fietstocht bijzon der geslaagd. Het is alleen in plaats van een vierlandentocht een drielandentocht geworden. Door een staking in de Franse haven Calais, waren we ge noodzaakt de boot naar Zee- brugge te nemen. Hierdoor hebben we de geplande route door Frankrijk helaas moeten missen. Het was overigens pri ma fietsen in het Bucklertenue. Het zit lekker ruim en dat is voor mij wel nodig." wen. Het is ook veel sneller dan het oude systeem. Afhankelijk van de afstanden kunnen nu anderhalf tot twee ritten worden gereden in plaats van maar één rit per dag", aldus Leen van Driel van de afdeling Physieke Distributie in Zoeter- woude. Middelburg - De heer R.V. Strobos, algemeen directeur Heineken Nederland, opende 11 juni de uitgebreide Con- cerndrankenhandel De Vlieger- Verdonk B.V. Hij deed dit door de eerste rolcontainer naar bin nen te rijden. "De drankenhan del was uit z'n jasje gegroeid en werd daarom uitgebreid. De in voering van het rolcontainer systeem maakte een uitbrei ding van 240 m2 noodzakelijk", zegt Ed van Duyn, bedrijfslei der van De Vlieger-Verdonk. De meeste concerndranken handels zijn inmiddels uitge rust met het rolcontainersys teem. Hoe werkt dit systeem eigenlijk? "Bij de drankenhan del worden de bestellingen op de rolcontainers klaargezet. Vervolgens worden de contai ners de vrachtwagen ingereden. Eenmaal bij de klant aangeko- Met dit nieuwe rolcontainer systeem hoeven de chauffeurs dus niet meer zoveel te sjou men, rijdt de chauffeur de con tainers het magazijn in. Voor heen moesten de chauffeurs de kratten met een steek- wagentje het magazijn inrijden.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 9