Sociaal Jaar verslag 1990 Opnamen Arbofilm in Bossche brouwerij Den Bosch - Medewerkers van de afdeling Verpakken in Den Bosch hebben 19 juni meege werkt aan de opnamen van een voorlichtingsfilm van de So ciaal Economische Raad (SER). Deze him belicht de abeidsom- standigheden en de veiligheid in bedrijven in het kader van de ARBO-wet. De opnamen wer den bij Heineken gemaakt, om dat volgens de SER Heineken één van de meest toonaan gevende bedrijven is als het gaat om gehoorbescherming en andere veiligheidsmaatregelen. Er is in totaal drie uur gefilmd. De opnamen werden gemaakt bij de Colonnes 8 en 10 van de Bossche brouwerij. In de him zijn gesprekken te zien met be drijfsleider Albert de Voogd, Pe ter de Groen en Bas Zegers, Het Sociaal Jaarverslag 1990 van Heineken Nederlands Be heer B.V. is uit. Medewerkers van Heineken hebben het ver slag vorige maand in de bus ge kregen. Een kleurrijk geheel met daarin de diverse gebeurte nissen uit 1989 op het persone le vlak. Wie het Sociaal Jaarver slag 1990 nog niet ontvangen heeft, kan het alsnog bestellen bij de afdeling PR, telefoon: (071-J456751. groepsleiders afdeling Verpak ken en Peter Stuiver, be dieningsvakman Colonne 8. Peter Stuiver over zijn rol in de film: "Ik heb als VKP'er (vei- ligheidskontaktpersoon) uitge legd wat die functie precies in houdt. Een VKP'er wordt per produktiehjn aangesteld om als tussenpersoon te fungeren voor de veihgheid. Het was een leuke verandering om eens aan een him mee te werken." In sep tember kunnen de drie Bossche medewerkers de tot twintig mi nuten gemonteerde film in Amsterdam bekijken. "We krij gen dan ook een videoband mee, waarop het totale beeld materiaal staat", aldus Peter Stuiver. Beelden van de opnamen de Bossche brouwerij in

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 8