rïMrr^ Interview G. van Schaik Interview G. Stolk over het profiel van een horecavertegenwoordiger Nieuws uit de vestigingen: Den Bosch: Brouwerij Cultuurprijs 1990; Zoeterwoude: Opslag PUM overdekt; Amsterdam: Ideeënbuscommissie voor Amsterdam en Rotterdam Eerste diploma-uitreiking cursus LSBL in Den Bosch; 7 Van Gogh-artikelen retour bij redactie Vers van 't Vat Nieuws uit de vestigingen: 8 Den Bosch: Opnamen Arbo-film; Sociaal jaarverslag is uit Drankenhandel De Vlieger-Verdonk in Middelburg vernieuwd; B uckler-vyielertenue voor burgemeester van Middelburg 9 'Rondje brouwerij'; nieuwe cursus van CTV 10 Amerikaanse prijs voor Chris Versteegh; Actie vrouwen en pensioen 11 Sponsoring Buckler wielerploeg 12 Uit een ander vaatje getapt 14 Verenigingsnieuws: Toertocht Vrumona; Oud- medewerlcer van Coebergh 100 jaar; Wandeltocht Heineken Den Bosch 15 Van biermuseum tot proeflokaal 16 Kroniek 18 Reisverslag ideeënbuswinnaars; 20 Afscheid en jubileum 21 Vervolg kroniek; Evenementen: Heineken Biljartkampioenschappen; Champion Arnhem 22 Hobby: Wil Wiegerink uit Bunnik is parachutist 23 Vervolg Afscheid en jubileum 24 Ideeënbus en beschrijvingen 26 Buckler wieleragenda; Oproep voor vakantiefoto's, Recordpoging ver zameling Heineken-artikelen voor Guinness Book of Records; Bij de achterpagina 27 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. f.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bun nik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-) 457100. Bij de voorpagina: Frans Maassen van de Buckler wielerploeg won de eerste etappe van de Tour de France 1990. Zie pagina 12 en 13 voor meer nieuws over sponsoring van de Buckler wielerploeg. UNITED STATES

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2