IftMilÉÉf; Wedstrijd agenda Wie maakt de mooiste vakantiefoto? Verkeerd gespeld Heineken- verzamelaar in Guinness Book of Records De Bucklerploeg doet in augustus en september aan de volgende wedstrijden mee: 19 augustus Grote Prijs van Zürich in Zwitserland (tv) 22 augustus Overijse in België 22 augustus Veenendaal - Veenendaal in Nederland (tv) 2 september Wereldkampioenschappen in Japan (tv) 8 september Ronde van Lazio in Italië 9 september Grote prijs van Eddy Merckx in België (tv) 16 september Grote Vrijheidsprijs van Eindhoven (tv) 19 september Prijs van Brussel (tv) 30 september Ronde van Frankfurt De letters tv houden in dat de televisie aandacht zal besteden aan dit evenement 27 De redactie van Vers van 't Vat is op zoek naar leuke, grappige of mooie vakantiefoto's ge maakt door Heineken-mede- werkers. De foto's moeten ech ter wel betrekking hebben op produkten en/of reclamemate riaal van Heineken of Vrumona. Let u er bij het schieten ook op dat er geen kinderen met een bierflesje op de foto mogen staan. De foto's zullen bekeken worden door een vakkundige jury. De mooiste foto's worden geplaatst in het oktober-num- mer van Vers van 't Vat. Uiter aard met een klein verhaaltje over het hoe en waarom van de foto. De allermooiste foto zal door de redactie beloond worden met een wel heel bij zondere prijs. Een weekeinde in Grand Hotel Krasnapolsky in Amsterdam voor twee perso nen met één overnachting en een diner a la carte op zaterdag avond. De aanbieding geldt voor de maanden november en december 1990. Uitdaging ge noeg om uw foto's in te sturen. Het adres is: Redactie Vers van 't Vat, postbus 530,2380 BD in Zoeterwoude of via de interne post naar kamer 2.339 onder vermelding van naam, adres en woonplaats, personeelsnum- mer en de vestiging waar u werkt. Ook graag de reden ver melden waarom u deze foto in gestuurd hebt. De actie loopt tot en met 4 oktober 1990. In 'bij de achterpagina' van Vers van 't Vat 6/90 is een storende fout geslopen. Daarin stond dat de eerste paal van de uitbrei ding in Den Bosch in 1965 ge slagen was door de heer H. Wa- selers. Dit moet zijn de heer H. Wanschers. Patrick Bennis met een deel van zijn verzameling Bij de achterpagina: De ontvangst van lege fusten bij de voormalige Rotterdamse brou werij. Wanneer de foto gemaakt is, is niet bekend. Wie weet in wel ke periode deze foto is gemaakt, kan dit doorbellen aan mevrouw M.J. Ketting (020-702105) van de afdeling Museumgoederenbeheer in Amsterdam Utrecht - Patrick Bennis heeft zaterdag 16 juni met zijn grote verzameling van 1530 Heine- ken-reclameartikelen het Guin ness book of Records gehaald. Patrick, die vier jaar geleden al met zijn verzameling begon, is zeer blij met de vermelding. De collectie bestaat uit etiketten, flesjes, vlaggen, kleding, broe ken, stropdassen en stenen pul len. Deze artikelen verzamelde hij op rommelmarkten en ruil beurzen. Sinds 16 juni is hij ook een Heineken-horloge en een zilveren pul met zijn naam erop rijker. Deze werden hem na mens Heineken uitgereikt van wege de goede prestatie. De eerstkomende twintig jaar spaart Patrick nog door. "En als ik over een paar jaar genoeg geld bij elkaar gespaard heb, be gin ik mijn eigen museumpje", aldus de gelukkige winnaar.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 27