J 4 J.E.H. van Duyn 4500.- J.C. Haasnoot 1150,- 26 Zoeterwoude - Het idee van de heer J.C. Haasnoot, werkzaam als bedienings man bij Colonne 5 in de Zoeterwoud- se brouwerij, zorgt voor minder glas schade. "Bij het terugvoeren van de pallets op de ontstapelaar stoten de pallets tegen een schakelaar aan, waardoor regelmatig flesjes kapot val len. Door het aanbrengen van een tweede schakelaar in tegengestelde richting, die er voor zorgt dat de be staande schakelaar gelijktijdig wordt ingedrukt, stoot de pallet bij het 'ach teruit lopen' niet meer tegen de scha kelaar aan. Zodoende vallen er bijna geen flesjes meer om, waardoor de glasschade wordt beperkt. Voor de medewerkers levert het meer bedie ningsgemak op." Zoeterwoude - De heer Van Duyn van de afdeling Planning en Inspectie in Zoeterwoude had een idee, waardoor het electriciteitsgebruik drastisch kon worden verminderd. Door dit idee kunnen de verschillende deelsyste men van de centrale koeling elkaar aanvullen. "Het resultaat is dat de koelinstallatie met een minimaal aan tal compressoren kan draaien. Vroe ger werden de deelsystemen onafhan kelijk geregeld en kwam het voor dat te veel compressoren tegelijk werden ingeschakeld. Het idee levert een be hoorlijke besparing van de energie kosten op. Verder heeft het idee een bijdrage geleverd aan het energiebe sparingsproject waarvoor Heineken Zoeterwoude de Electriciteits Effi- ciency-prijs heeft gekregen." Den Bosch Th.A.M. Pompen/J.A.J. de Veer (verpakken) G.H.F. Hendriks (verpakken) f.J.M. van Straalen (verpakken) P.A. Braam (verpakken) J.Th.A.M. Berkenbosch (verpakken) J. Mulders/K. Goevemeur (verpakken) R.C. Bont (verpakken) A.W. Rust/C. de Fretes (verpakken) F. Stolzenbach (fustencolonne) Bunnik Beloning Aanmoediging 105,— 125,— 175,— 150,— 100,— 200,— 150,— 100 75,— 9 t IC f; 1 H t 9 J. Brand (verpakken) E. Veldhuizen (mechanische werkplaats) R. Bacas (verpakken) J. Moesbergen (verpakken) D.A. Udink (energiedienst) Zoeterwoude A.J.A. Bosch (verpakken) R. van Westrienen (magazijn intern transport) A. Vianen (verpakken) J.W.C. van de Ploeg (verpakken) E.E. Winter (verpakken) J.A.M. Bouwmeester (magazijn intern transport) R. van Westrienen (magazijn intern transport) D. Onderstal (verpakken) J.C. Haasnoot (verpakken) R. Stoute (verpakken) P.W. Geurts (verpakken) f 100 100 100 150,— 75,— 60,— 75,— 75,— 37,50 37,50 35,— 35,— 70,— 75,— 75,— 75,—

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 26