Afscheid P.M Krajenbrink- Luites Afscheid R.G. Louwinger Afscheid J.CAvan der Geld Den Bosch - Mevrouw Krajen- brink-Luites sloot donderdag 28 juni baar loopbaan bij Heineken af. Na ontvangst door de heer De Voogd, werd ze toegesproken door de heer Veen in de Cambrinuskelder. Mevrouw Krajenbrink begon in 1968 als medewerkster Kanti nediensten. De heer Veen bena drukte haar inzet en goede dienstverlening van de afgelo pen 22 jaar. "Mevrouw Krajen brink was er altijd." Vervolgens overhandigde hij een mooie bos bloemen en een envelop met cadeaubonnen. Ook kreeg zij het boek 'Leven met de ja ren' cadeau. Vele mensen kwa men naar de Cambrinuskelder om afscheid te nemen van me vrouw Krajenbrink, het beken de gezicht in de bedrijfs- en kantoorkantine van Den Bosch. Den Bosch - Na een dienstver band van 20 jaar nam de heer R.G. Louwinger 27 juni af scheid van Heineken. Gestart als Chef Onderhoudsdienst bij de voormalige Amstel brouwe rij werd hij in 1982 benoemd tot Afdelingsingenieur Verpakken van de brouwerij in Den Bosch. In de toespraak van de heer Kolff werd duidelijk dat de heer Louwinger in de loop der jaren een eigen plaats heeft gekregen in de Bossche brouwerij. Een speciaal samengesteld koor zong het echtpaar toe. Zelfs Sint Nicolaas had de moeite genomen om de heer Louwin ger, die ook afscheid nam als voorzitter van de personeels vereniging, uit te zwaaien. Ver tegenwoordigers van de perso neelsvereniging gaven hun blijk van waardering met lovende woorden en ludieke geschen ken. Een gezellige èn druk be zochte receptie volgde. Den Bosch - In een overvolle Cambrinuskelder werd 28 juni op informele wijze afscheid ge nomen van de heer J.C.A. van der Geld. De heer Van der Geld nam, na een dienstverband van 32 jaar, afscheid als medewer ker Sociale Contacten. In het Brabants Dagblad werd diezelf de dag ook uitvoerig aandacht besteed aan het vertrek van de heer Van der Geld bij Heineken. Hij gaat namelijk een nieuwe loopbaan als diaken beginnen. Zijn collega's van de afdeling Personeelszaken in Den Bosch boden hem een geschilderd portret aan. Van oud Heineken- medewerkers kreeg hij onlangs een reis naar Israël aangeboden. Veel mensen maakten van de gelegenheid gebruik de heer Van der Geld en zijn echtgenote de hand te drukken.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25