Afscheid J.W. den Hond Afscheid Ph.B. Dankloff tijd, dat ze samen in Afrika heb ben gewerkt. Hij noemde de voorliefde van de heer Den Hond voor Nigeria. Hij dankte de heer Den Hond namens de overige leden van de Raad van Bestuur voor de geweldige, in spirerende wijze van samen werken. Hierna kwamen medewerkers van zijn afdeling, uitgedost in typisch Afrikaanse kledij, dan send binnen. Zij brachten een fraai gecomponeerd bed op Afrikaanse muziek ten gehore. De heer Hamers sprak de heer en mevrouw Den Hond toe namens de afdeling. Tot slot mocht de heer Den Hond een standbeeld onthullen. Van onder het doek kwam een hond te voorschijn, gemaakt van roestvrij staal, met de tekst "The all african dog". De heer Den Hond bedankte de spre kers en zangers voor hun vrien delijke woorden. Er volgde nog een gezellig samenzijn in de Kuiperij, waarbij veel mensen aanwezig waren. Amsterdam - De heer Den Hond nam 5 juli afscheid van Heineken als directeur Regio nale Coördinatie Afrika. In de Kuiperij sprak de heer Sarphati het welkomstwoord. Hij richtte zich met name tot mevrouw Den Hond. Hij bedankte haar voor de vele uren dat ze alleen moet zijn geweest, omdat de heer Den Hond veelvuldig op reis was. Als bhjk van waar dering bood hij haar een boeket bloemen aan. De heer Coe- bergh haalde vervolgens een aantal herinneringen op uit de Zoeterwoude - De heer Dank loff nam 2 juli afscheid van Heineken als manager Inkoop Grond- en Hulpstoffen van de dienst Centrale Inkoop. De heer Dankloff werd met z'n echtgenote ontvangen door de heer Scheltema in de Raads kamer. De heer De Leeuw haal de de 33 jaar Heineken van de heer Dankloff aan. "The fare well to a gentleman" was de opening van zijn speech. De heer Dankloff trad 1 juni 1957 als assistent bij de afdeling In koop in Rotterdam in dienst. Een man met wereldwijde ken nis van zaken, een goed gevoel voor humor en kwaliteit en een scherpe onderhandelaarsgeest, nam hier afscheid van Heine ken. Na de toespraak liet de Heineken Fotoclub van Rotter dam, waarvan de heer Dankloff voorzitter was, op een leuke manier de fotografie van de ja ren '30 tot en met '90 de revue passeren. De receptie werd druk bezocht en was erg gezel lig.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24