Champion Arnhem internationaal Spannend biljart Geslaagd (vervolg van pagina 18) Zoeterwoude Voor Verklaring LSBL VOA-BK: R W. Wassing (brouwen) Voor Certificaat Dirksen Electriciteitsleer: H.R. van Dissel (ga rage) Voor Getuigschrift Corrosievast en Hittebestendig Staal: J.E.H. van Duijn (preventief onderhoud) Voor Spreekvaardigheid: W.C.J.M. de Jong (ontvangsten) Voor Vapro Leerlingwezen Procesoperator-CT: J.C.M. van Veen en J.M. Boom (beiden verpakken) Voor VWO: Mw. F.A. Lodewijk (goederenstroom besturing en control) Voor HS2 Systeemonderzoek: F.A. Schluchmann (applicatie ontwikkeling) Voor Register Accountant: G.J. van Brecht (interne accountants dienst) Voor NIMA Marketing B: G.J. Grootes (management training) pion Arnhem werd de 27-jarige Engelse amazone Emma Jane Mac met het Nederlandse paard Everest Oyster. Tweede werd de Nederlander Henk van den Broek met Andretti T. Arnhem - In Park Presikhaaf in Arnhem werd van 20 tot en met 24 juni het internationale spring- en dressuur concours Champion Arnhem gehouden. De bierkoets, Jantje, buffet ten, koelkasten, een tapeiland, terras-tentjes, parasols, vlagge- masten van Heineken en de le vensgrote hand met Heineken- glazen kwamen er aan te pas om dit bekende springcon cours goed te verzorgen. Champion Arnhem, dat dit jaar voor het eerst een internatio naal karakter had, kon zich we derom in een grote belangstel ling verheugen. Ook van de zijde van bekende buitenlandse ruiters, die aan het springcon cours deelnamen. Winnares van de Grand Prix van Cham Jantie stal opnieuw de show Amersfoort - De Nationale Heineken Biljart Kampioen schappen op 9 en 10 juni in Amersfoort hebben weer vele bezoekers getrokken. Beide dagen kwamen ruim duizend mensen naar Sporthal Schui- lenburg, waar het evenement plaatsvond. Daar stonden 26 biljarttafels voor de deelnemers opgesteld. Na afloop van de spannende finalewedstrijden waren er acht Nederlandse kampioenen van verschillende teams, waaronder één vrou wenteam. Het nationaal kampioenschap is het grootste en belangrijkste biljartevenement van Neder land. Het is gratis toegankelijk voor het publiek. Heineken is de hoofsponsor van dit voor de biljartsport unieke evenement. Bennie Weiman, Stan Kok, Wim Raven en Tom van der Heyde, medewerkers van de Dienst Reclame Service ston den achter de tap in de sport kantine. Buiten de sporthal had de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond een Engelse Party Pub opgesteld, waarin genodig den en sponsors ontvangen werden.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22