Gezamenlijk afscheid G.H. Meesters, B. Meijer en A. Perin Afscheid A.C.W. Wittens Bunnik - De heren G.H. Mees ters, B. Meijer en A. Perin na men op 15 juni afscheid van Vmmona. Zij waren alledrie vertegenwoordiger Thuisver- bruik bij Vmmona. Het drietal, dat gebruik maakt van de Vut regeling, werd toegesproken door de heer Corver in de ont vangstruimte van Vmmona. De heer Meesters heeft een lan ge loopbaan achter de mg. Hij is 43 jaar geleden begonnen als vertegenwoordiger bij de fami lie Boesten, voormalig Amstel- agent in Heerlen. Vanaf 1968 is hij werkzaam geweest als ver tegenwoordiger Thuisverbmik voor Vmmona in de regio Zuid- Limburg. De heer Meijer is 21 jaar werk zaam geweest in het vertegen woordigersvak. Aanvankelijk alleen voor het produkt 7Up, later ook voor de andere pro- dukten van Vmmona. De heer Corver prees vooral het door zettingsvermogen van de heer Meijer, die na een zware opera tie zijn werk op een bijzondere wijze weer heeft opgepakt. De heer Perin heeft 28 jaar ge werkt als vertegenwoordiger in het gebied Rotterdam/Den Haag. Hij was een zeer gemoti veerd medewerker bij Vrumo- Van links naai rechts: de heien Meestei, Meijei en Perin. na. De heer Meijer sprak namens het drietal: "Ik vind het jammer Vmmona en mijn col lega's te moeten verlaten, maar ik kijk met groot genoegen uit naar de volgende episode in mijn leven. Ik hoop dat de inge slagen koers van Vmmona ge durende lange tijd zo voorspoe dig zal blijven". delingen gewerkt. De laatste ja ren heeft hij op de afdeling Technische Dienst in Den Bosch gewerkt. Op deze af deling staat hij bekend als een vrolijke collega, die altijd klaar staat voor anderen. Knutselen, vooral met koperwerk, is een hobby van de heer Wittens. Wanneer een collega iets had te vieren, was de heer Wittens al tijd bereid een aandenken te maken. Tijdens de receptie kreeg de heer Wittens dit keer zelf een aandenken van koperwerk aan geboden van een collega. Den Bosch - De heer A.C.W. Wittens nam 25 juni afscheid van Heineken. Na een dienst verband van bijna 22 jaar maak te de heer Wittens gebruik van de Vut-regeling. Hij werd sa men met zijn echtgenote ont vangen in de Cambrinuskelder door de heer De Voogd. De heer Koch vertelde dat de heer Wit tens 15 juli 1968, één dag na zijn verjaardag, in dienst kwam. Hij heeft op verschillende af-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 21