Ideeënbus winnaars gingen op reis plaatsvond en zijn naam emit rolde, sprong hij een 'gat in de lucht'. "Ik had het totaal niet verwacht." Een vakantie van twee weken in de Verenigde Staten was het gevolg. Samen met zijn vrouw ging hij van 5 tot en met 21 mei naar Florida. Rob Oerlemans over de reis: "Ontzettend leuk en heel goed georganiseerd door het Reisbu reau van Heineken. We zijn twee nachten in Miami ge weest. Daarna hebben we een rondreis gemaakt langs alle be kende plaatsen in Florida. Sea- world, Disney World, Cape Juli is de vakantiemaand. Veel Heineken-medewerkers gaan of zijn deze maand met vakan tie. De prijswinnaars van de ju bileum-actie 'Heineken Ideeën bus dertig jaar', hebben inmiddels hun gewonnen rei zen achter de mg. Vers van 't Vat vroeg de 'Columbus-gangers' hoe de reis verliep. Gat in de lucht Rob Oerlemans, bedienings man op de afdeling Verpakken in Den Bosch, won de eerste prijs in de jubileum-actie. Toen eind oktober 1989 de trekking A Rob Oerlemans Canaveral, noem maar op. Schitterend. Het is ook de eer ste keer dat ik zo ver weg ben geweest. Tot nu toe waren Spanje en Portugal de verste landen." van 16 tot en met 25 mei in Flo rida. Toen we op het vliegveld in Miami aankwamen, stond er al een auto voor ons klaar. We hebben een huisje gehuurd in Kissimmee en zijn vandaar uit gaan trekken, de bekende plaat sen langs. Vijf dagen lang be zochten we Disney World. Mijn zoontje van 4V2 vond het prach tig. Toen ik uit interesse de brandweerkazerne van Kissim mee bezocht en ik vertelde dat ik zelf ook brandweerman ben in mijn woonplaats Oisterwijk, kreeg ik spontaan een rondlei ding. Kortom, goed weer (35 graden Celcius), vriendelijke mensen en een uitstekend ver zorgde reis. Wat wil je nog meer?" Brandweerkazerne Hoewel voor de tweede prijs winnaar een reis naar de Cana- rische Eilanden was gepland, ging bedieningsman Lenard Robben van de afdeling Verpak ken in Den Bosch eveneens naar Florida. "Mijn vrouw had al eens eerder een cruise naar de Canarische Eilanden gewon nen", vertelt hij hierover. "Maar gelukkig konden we er door bij betaling een reis naar Florida van maken." Ook Lenard Rob ben heeft niets dan lof voor de organisatie van de reis. "Prima geregeld allemaal. Wij waren Lenard Robben met zijn zoontje in Disney World Schilderachtig Leen Stroeve, de derde prijs winnaar van dertig jaar Ideeën bus, ging met zijn echtgenote Mieke naar Portugal. Tien jaar geleden was het echtpaar Stroe ve al eens naar Portugal ge weest. Voor hen was het een plezierige verrassing een her nieuwde kennismaking met het geboorteland van Colum bus te maken. "Het is er heel erg mooi", vertelt Mieke Stroeve. "Bovendien had Leen totaal niet verwacht de jubileumactie te winnen. En dat maakte de verrassing des te groter." Leen en Mieke Stroeve waren van 11 tot en met 18 juni in Portugal. "Negen dagen in een schitte rend land met prachtig mooi weer", aldus Mieke Stroeve. "De vakantie was ook heel goed georganiseerd. Toen we in het vijf-sterren hotel aankwamen, lag er een welkomstkaart van het reisbureau. Ook dat was erg leuk. De omgeving van het ho tel was erg schilderachtig. We zaten vlakbij een aantal vissers havens, die we bezocht hebben. Verder hebben we heel veel ge wandeld en veel gezien." Leen Stroeve in Portugal

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 20