Buitenland Zambia Burundi Nigeria Papoea Nieuw Guinea Onze dienst verlieten Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden In memoriam G J. Veld In memoriam H.M. Baars De heer M.J.M.P. de Lepper keerde begin juni terug uit Lusaka waar hij als Production Manager werkzaam was. De heer G.J. van Aalst keerde op 17 juni terug uit Bujumbura waar hij als Chef Departement Entretien Ge neral ad interim was gedetacheerd. De heer G.J. van Assen keerde op 13 mei terug uit Lagos waar hij in het kader van een project was gedetacheerd als Brouwer. De heer M.H. van Deursen keerde op 12 juni terug uit Papoea na een detachering bij Papoea Nieuw Guinea Brewery als Auditor Planned Maintenance. (Na een dienstveiband van drie of meerdere jaren) R.J.A. Pauwels (flessencolonne) R. Boot (magazijn en intern transport) Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, wil ik een ieder die heeft bijgedragen tot de onvergetelijke middag hartelijk dankzeggen. In het bijzonder dank ik Jan Hermse, mijn vaste collega. J. Craane Hierbij wil ik u, ook namens mijn echtgenote en kinderen, nogmaals hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid tijdens mijn afscheids receptie. Tevens wil ik u allen nog bedanken voor de prachtige bloemen en cadeaus die ik van u mocht ontvangen. Th.J. Wegh Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor de mooie fruitschaal, het drankenpakket en de envelop met inhoud, die we gekregen hebben ter gelegenheid van ons 50- jarig huwelijksfeest. Ook dank aan de heer Kregel voor zijn bemiddeling. A.W. van Wijk Nu de drukte rond ons 50-jarig huwelijksfeest voorbij is wil ik, ook namens mijn vrouw, in de eerste plaats mevrouw Van Kooten bedanken. Allereerst voor haar ongedwongen bezoek, waarbij de Mauritskade weer tot leven kwam. Ten tweede voor de totaal niet verwachte huldiging in Hotel Spaander. Vanzelfsprekend danken wij ook de vrienden en bekenden voor hun hartelijke felicitaties, waar bij ik alleen kan zeggen: Wij hopen jullie meer te zien!. A.J. Voet Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, iedereen bedanken voor de hartelijkheid die ik heb mogen ontvangen bij mijn afscheids receptie. Die dag was voor ons onvergetelijk. C.f. v.d. Heuvel Op 31 maart is overleden de heer J.B. Oostveen (78). De heer Oostveen trad op 4 februari 1957 in dienst van Vrumona, waar hij heeft gewerkt tot zijn pensionering op 1 augustus 1976. Op 14 juni is overleden de heer F.A. Mulders (74). De heer Mulders kwam op 3 mei 1965 in dienst van Heineken Den Bosch. Op 1 mei 1981 ging hij met pensioen. Op 14 juni is overleden de heer F. Schouten (69). De heer Schouten kwam op 26 juni 1936 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 april 1986 ging hij met pensioen. Op 22 juni is overleden de heer C. Ham (68). De heer Ham trad op 1 juli 1956 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 augustus 1986 ging hij met pensioen. Op 12 mei ontvingen wij het droeve bericht dat op 46-jarige leeftijd, toch nog onverwacht, de heer G.J. Veld is overleden. Sinds zijn indiensttreding bij Vrumona in 1971, werkte Gerard Veld als vorkheftruckchauffeur bij de afdeling Intern Transport. Wij hebben Gerard gekend als een voortreffelijke collega, altijd bereid de helpende hand toe te steken en zeer serieus in zijn werk. Een prettig mens waar je altijd van op aan kon. Als gevolg van een slopende ziekte moest Gerard vorig jaar gebruik maken van de Invaliditeitsregeling. Het feit dat hij na bijna twintig jaar definitief afscheid moest nemen van zijn werk, kon hij slechts met veel moeite accepteren. Gerard was veel zieker dan hij liet blijken. Hij heeft veel moeite gedaan om hieraan niet toe te geven om op die manier zijn leefomgeving zo veel mogelijk te ontzien. Zijn vrouw heeft hem hier bij op bewonderingswaardige wijze ter zijde gestaan. Op 12 mei 1990 heeft Gerard Veld de ongelijke strijd moeten opgeven. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen René en Carla en alle overige familieleden veel kracht en wijsheid toe om dit verlies te kunnen dragen. Op 7 juli is onverwachts de 31-jarige mevrouw H.M. Baars na een kort stondige, maar heftige ziekte in het ziekenhuis overleden. Henna Baars hebben we in de twaalf jaar dat ze op de administratie bij Horecagroothandel Havenstad in Rotterdam werkte, gekend als een vrolijke, hardwerkende en loyale medewerkster, die een groots gevoel voor humor had. Ze stond haar mannetje in de drankenhandel en was geliefd bij haar collega's voor haar inzet, haar houding en haar olijke ogen en glimlach. We verliezen een jong en markant lid van de Havenstad-familie. Wij wensen haar man Jerry en hun zes jarig zoontje Jermaine heel veel sterkte toe in deze voor hen heel donkere dagen.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 19