Huwelijken Zoeterwoude Geboorten Bunnik Zoeterwoude Geslaagd Amsterdam Den Bosch Bunnik Rotterdam Zoeterwoude NIMA Marketing A.: E.E. E. Steketee (colonne 3) met mw. C. Barnhoorn Ricky, z.v. A van Neerbos, (verpakken) Samira, d.v. A.H.A. Assabouh (verpakken) Moniek, d.v. W.J. Grapendaal (bewaking) Colinda, d.v. RL. Molenkamp (storingsgroep brouwen en energie) Lisalotte, d.v. P.J. van Putten (kwaliteitsdienst verpakken) Tim, z.v. A.F.T. Wassink energieploeg Spreekvaardigheid: C.J. Harmsen (ontvangsten, public relations) Frans voor beginners: P.F.A.M. van Kol (bedrijfstechnologische dienst) Frans voor gevorderden: A. Cuppé (technische dienst) Engels Intermediate conversatie/ practicum: C.P.G. de Jong, A.J.A. Ver- bunt (beiden technische dienst) Voor TOVC Besturingstechniek: R. Siwaletti (verpakken) Bouwcentrum Schoonmaakdienst verlening: J.L.A.M. van Berkom (interne dienst) Voor HBO AP/PB: H.L. van der Werff (personeelsdienst) Voor Besturingstechniek: W.J. Hijman (storingsdienst) Voor Veilig werken met heftruck electro en reachtruck: J.F.M. van Lunsen (centraal magazijnVoor Diploma Bedrijfsaudiometrist: B.F. Everts (medische dienst) Voor NIMA Marketing B.: J.A.Noorman (verkoop, horeca) Horecagebieden Voor het programma Storingszoek methoden "Waar zit de fout?": A.A.M. Baggen, P. Kooy, R. van Lewe, C. Loendersloot, A.J. Piek, D. de Gooyer, N.H. Hennevelt, W. van Kleef, R.H.C. de Visser, A.G. Flotman, P.R. Komen, G.C. van Mer- kesteyn, K. Roelfs, T. Schenk, H.W. Cranen, H.P.J.M. Daniels, P.J.W.M. Daris, H.J.G.M. Levels (allen horeca technische dienst) NIMA Marketing A.: Mw. J. Brinkman (administratie, Arnhem) NIMA Marketing A.: C.J. Meys (verkoop), R. van Mil (export in forma tisering) Voor diploma Scheepvaart, Vervoer en Expeditie: Mw. E.J. Boot (administra tie orderafloopcon trole) Noorlander (vorderingenbeheer) Hs4 Kantoorautomatisering: mw. F.C.M. Fabrie-van Wijk (gebruikers ondersteuning), M.L. van Reisen (informatiecentrum HTB) Public Relations Vaardigheden: mw. E.M. Tops (technische opleidingen HTB) Certificaat Post HBO Systematisch Digitaal Ontwerpen: P.G. Blom (elektrotechnische werkplaats) Verklaring Basiskennis Informatica I: A. Noorbeek (brouwen) Getuigschrift Digitale Elektronica: M. Lucas (storingsgroep brouwen en energie) Getuigschrift Vapro-B: A.J. van Erkelens (brouwen), R.N.J.A. v.d. Klaauw (verpakken) Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische Basisbegrippen A: G.J. v.d. Kaaij (energie) Elektrische Basisbegrippen B: L. de Jong (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport), A. Sneijders (storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) Getuigschrift basis PLC (PLC-2): J. van Broekhoven, P. Buisman, Th. van Gans, C.J. Koppen (allen verpakken), H.J.W. v.d. Bijl, J.N.A. Kompier, F.H. Loeber, W.R.A. Ritsma (allen storingsgroep verpakken en magazijn intern transport) Het Vakdiploma Beveiligings beambte: E. Nagtegaal, R. de Vries, J.W. Zweeris (allen bewaking) Getuigschrift EVO-chauffeurs- opleiding: L.M. v.d. Oever, R. v.d. Meijden (beiden garage) Dirksen Intek Elektrische Basis begrippen B: C. de Ruyter Voor Theorie Vapro-A: P. de Ruyter, R.W. Tromp, D. Voorzaat, C. Vijfwinkel, P. Zwaan (allen verpakken) Basis in Company Training: C.J.M. Bos (centraal magazijn), A. de Bree, J.M. Ie Febre, W. Gooyer, K. Ibisdayi, A.A. Ippel, P.A. v.d. Kraats, R.F. Main, S. Narain, C.G.R. Nievaart, P.C. van Velzen, W. Vooijs, W.R. Zwart (allen verpakken) Rijkscertificaat Brandwacht eerste klasse: H. van Leeuwen (storings groep verpakken en magazijn intern transport) voor het onderdeel hulp verlening algemeen en het onder deel pompen algemeen Voor het onderdeel levensreddende handelingen brandwacht Eerste Klasse: E. Koopman (interne dienst) Heftruckrijder EVO: A.W.J. v.d. Hulst, G.J. v.d. Wel (beiden magazijn intern transport) SVH Diploma Basis Snackkeuken: E. Oliveira (bedrijfskantine) Voor het diploma EHBO- aan tekening Reanimatie: M.E.W. Schouten kwaliteitsdienstmw. J.M.B. v.d. Vlist-Hansen [personeels dienst], C.A. Zuiderderduyn [verpakken], mw. J.M. Bontje-de Blanken [documentatiecentrum], J.M. Schellekens [centrale inkoop] Voor de aantekening Brouwen voor niet-Brouwers: A. Cuppé technisch bureau], A.G.W. Koch [onderhoud mechanisch verpakken], P. Murli [expatriate], P.W. van Tour [projectenbureau], G. Barnhoorn [electro], H.W. Kort [ontwerp afdeling, P. van Leeuwen [centrale inkoop], M.L. v.d. Plas [regional engineering algemeen], L.J.C. Vaessen [utilities en energie], J.D. Bonte [onderhoudgroep verpakken en magazijn intern transport), C.A.M. Duivenvoorden onder- houdsgroep brouwen en energie], A.A.G. Groen [storingsgroep brouwen en energie], H.E. Hopman [energie], E.P. Oosterbaan [storings groep brouwen en energie], C. v.d. Starre [onderhoudsgroep brouwen en energie] Voor het Getuigschrift Koeling en C02-behandeling: A. Dam, J.H. de Jong, C.J. v.d. Kaay, M.J. Keij, C. de Ruyter [allen energie], R.A. Huisman, R.J. Jordans, A. Meijer, A. Muezerie, J. Robavs, P. Vos, P.L.M. Bisschop, H. v.d. Plas [allen technische dienst] (Vervolg geslaagden, zie pagina 22)

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 18