In Buckler- kleding naar Bloemendaal Heineken wandelmars Oud-medewerker Coebergh passeert eeuwgrens Bunnik - De Rijwiel Tourclub Vrumona (RTV) hield 23 juni haar eerste toerclub in Buckler- wielrenkleding. De deelnemers reden deze keer een tocht van 15 -- 105 kilometer van Amsterdam naar Bloemendaal. Ondanks acht lekke banden onderweg, reden alle fietsers de tocht uit. Den Bosch - Heineken Den Bosch heeft zaterdag 30 juni haar jaarlijkse wandelmars ge-' houden. Onder wat bedrukte we ersomstandigheden vertrokken 864 deelnemers voor een afstand van dertig, veertig of vijftig kilometer in de Bossche omgeving. De wandelmars was bedoeld als training voor de Vierdaagse van Nijmegen. De wandelaars waren vol lof over de uitgezette route door de omgeving. Onder het genot van een biertje of frisdrank in het Heineken Ontspannings Centrum in Den Bosch werden achteraf nog de nodige erva ringen uitgewisseld. Breda - De heer B.R de Snayer, oud-medewerker van Coe bergh, werd 25 juni extra in het zonnetje gezet. Die dag vierde hij zijn honderdste verjaardag te midden van familie, vrien den, bekenden en de burge meester van Breda. Hij wist echter niet van te voren dat ook De heer Coebergh overhandigt de 100-jarige de verjaardagstaart de heer Coebergh hem per soonlijk zou komen feliciteren. De heer Coebergh bracht een verjaardagstaart mee. Hij had bovendien voor elk van de 150 personeelsleden van het bejaar dentehuis, waar de jarige al 25 jaar woont, een miniatuur flesje Coebergh meegenomen. De heer De Snayer, opgegroeid als boerenzoon in Den Briel, be gon destijds bij Coebergh in Schiedam. Omdat hij zo goed met paarden kon opschieten, mocht hij met paard en wagen de drank rond brengen. Later deed hij dit met de T-Ford. Hoe wel hij al geruime tijd met pen sioen is, is de heer De Snayer nog steeds geïnteresseerd in zijn oude werkgever. Maar ook in Heineken, dat na zijn pensio nering, Coebergh overnam. Hij leest Vers van 't Vat en drinkt nog steeds jenever uit de origi nele gegraveerde Coebergh-gla- Burgemeester Nijpels van Breda in gesprek met de heer De Snayer

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 15