Publieksprijs voor Fido Dido Brandweer wedstrijd Bunnik - 7Up heeft dit jaar de zilveren STER publieksprijs ge kregen voor de op één na beste televisie-commercial. De prijs wordt elk jaar uitgegeven door de Stichting Ether Reclame, de STER, en het is de televisie kijker zelf die bepaalt wie er voor deze prijs in aanmerking komt. De gouden STER pu blieksprijs ging dit jaar naar de Postbank. Bij Vrumona hecht men veel waarde aan het behalen van de prijs. "Het is de consument die z'n waardering uitspreekt over de campagne van 7Up, en dat is erg belangrijk voor ons, omdat Fido Dido, de creatie van de Amerikaanse Susan Rose zij het produkt immers moeten gaan kopen. Met de Fido Dido 7Up campagne willen we ons onderscheiden en het imago van 7Up verjeugdigen", aldus Rob van Breemen, hoofd Mar keting bij Vrumona. De verkoopcijfers van 7Up blijven niet achter bij deze aan sprekende televisie-prijs. In de afgelopen vijf maanden steeg de verkoop van 7Up met ruim zeventien procent. En dat is ruim vier keer zoveel als de stij ging van het totale Lemon- Lime segment, waarin 7Up zich bevindt. "De consument waar deert onze inspanningen dus niet alleen via de zilveren STER publieksprijs, maar ook met klinkende afzetresultaten", al dus Rob van Breemen. Een tirfor, oftewel handtakel, werd gebruikt bij het onderdeel Technische Hulp verlening Den Bosch - Het Algemeen Brandweer Wedstrijd Comité hield zaterdag 12 mei, in sa menwerking met de bedrijfs brandweer van Heineken Den Bosch, een brandweerwedstrijd op het terrein van de brouwerij. De wedstrijd, waaraan negen tien brandweerkorpsen uit de provincie Noord-Brabant mee deden, bestond uit twee onder delen. Bij het onderdeel Lage Druk le klas moesten de korp sen een nagebootste brand in de Bierstraat 12 blussen. Uiter aard moest er allereerst naar mogelijke slachtoffers worden gezocht, voordat men de brand haard kon gaan bestrijden. Bij het onderdeel Technische Hulpverlening ging het om het dichten van een denkbeeldig gat in een tank met zeer gevaar lijke stoffen. Een luchtkussen en spanbanden om het kussen vast te zetten dienden hierbij als hulpmiddelen. Tevens ge bruikte men een handtakel op de plaats van het ongeval. Beide onderdelen werden beoordeeld op tijd en vaardigheid. De eer ste prijs bij het onderdeel Lage Druk le klas was voor het korps van de gemeente Son en Breugel. Het korps Philips Volt Tilburg was de beste bij het onderdeel Technische Hulp verlening.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 7