Wedstrijd agenda Win kaartjes voor het Amsterdam 715 toernooi! 17 lekke banden! 39ste bustocht 'Vers van 't Vat' De Bucklerploeg doen in juli en augustus aan de volgende wedstrijden mee: 30 juni - 22 juli Tour de France (tv) 29 juli Wincantan Classic in Engeland (tv) 4 augustus Omloop van Mandel. Leie en Schelde in België 4 - 9 augustus Vuelta Ciclista a Burgos in Spanje 7-12 augustus Ronde van België (tv, Eurosport) 11 augustus San Sebastian-San Sebastian in Spanje (tv) 13 - 18 augustus Ronde van Nederland (tv) 19 augustus Meisterschaft van Zürich in Zwitserland (tv) 22 augustus Overijse in België 22 augustus Veenendaal-Veenendaal in Nederland (tv, Eurosport) De letters tv houden in dat de televisie aandacht zal besteden aan dit evenement Vrijdag 17 en zondag 19 augus tus wordt het Amsterdam 715 voetbaltoernooi gespeeld in het Olympisch Stadion te Amster dam. U kunt toegangskaarten winnen voor dit evenement als u meedoet aan onze prijsvraag. Voor 50 medewerkers zijn er twee kaartjes per persoon te winnen. Zoals u weet, krijgen de consu menten regelmatig een ca deautje bij aankoop van een krat bier. Denk bijvoorbeeld aan een opener, glas of surf- busje. Aangezien Amstel sponsor is Rotterdam- De personeelsver eniging Vers van 't Vat heeft op 12 en 13 mei haar jaarlijkse tweedaagse bustocht gehou den. Deze keer ging de reis naar het Limburgse land. Op de eer ste dag bracht men een bezoek aan de grotten in Valkenburg. Na het diner werd de nacht doorgebracht in hotel Heine- kenhoek te Valkenburg. De tweede dag was zondag 13 mei en tevens moederdag. Alle aan wezige vrouwen kregen die dag van dit toernooi, vragen wij u een leuk idee te bedenken voor een origineel cadeautje bij een krat Amstel. Het cadeautje moet wel iets met bier te ma ken hebben. Aarzel niet uw idee op papier te zetten. Ieder idee maakt kans op een belo ning! Stuur uw idee naar Redac tie Vers van 't Vat, Postbus 530, 2350 BD in Zoeterwoude of via de interne post, kamer 2.339 in Zoeterwoude. Vergeet niet uw personeelsnummer, vestiging en huisadres te vermelden. Uw inzending moet uiterlijk 23 juli bij ons binnen zijn. Succes er mee! dan ook een leuke verrassing in de vorm van een mooie vaas met droogbloemen. Vanuit het Hotel Heinekenhoek brachten de reizigers een bezoek aan het drielandenpunt. De tweedaag se reis werd afgesloten met een diner-dansant in de Poort van Limburg in Weert. De vereni ging kijkt nu al uit naar 1 sep tember van dit jaar. Dan bestaat de vereniging namelijk 40 jaar en dat wordt ongetwijfeld ge vierd. Den Bosch - De Heineken Wie- Ier Tour Club Alweerweg heeft een driedaagse fietstocht ge reden in het Zuiden des lands. Vrijdag 8 juni stapten de 15 fiet sers van Alweerweg al om 6.30 uur op de fiets. Op het program ma stond een bezoek aan de Koninklijke Brand Brouwerij in het Limburgse Wylre. "We wer den hier gastvrij ontvangen. Na een rondleiding door het bedrij f werden natuurlijk ook de zes soorten bier van Brand even ge proefd. Dat hadden we wel ver diend na 135 kilometer fiet sen", vertelt Pax van Kol van Alweerweg. Zaterdag ging de fietsclub Alweerweg richting Maastricht voor een bezoek aan Brouwerij De Ridder. "We wilden ook een gedeelte van de bekende wielertoer 'Luik - Bas tenaken - Luik' fietsen maar door het slechte weer werd deze tocht voortijdig afgebla zen. Hoewel het slechte weer geen afbreuk deed aan de gezel ligheid en sfeer, resulteerde het wel in een een record aantal lekke banden: 17 in totaal! Met 330 kilometer in de kuiten kwamen we zondag omstreeks vier uur op de brouwerij in Den Bosch aan", aldus Pax van Kol. Bij de achterpagina: De heer H. Waselers slaat de eerste paal voor de uitbreiding van de Bossche brouwerij. De foto is genomen op 21 december 1965

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 31