25 jaar H.W.M.Rek 25 jaar M.E.van Eekert Afscheid C. Hofman 37% jaar W. Michel Heineken Rotterdam. Na een aantal jaren in het buitenland, werd hij groepsleider bij de cen trale werkplaats. In 1985 werd hij montageleider van het Co lonne 1-project. Tijdens de zeer druk bezochte afscheidsrecep tie, doopte de heer De Blank namens de Technische Dienst het Van Gogh-jaar om in het jaar van Hofman. Ook kregen alle aanwezigen een ballpoint met het opschrift 'Cees Hof man, Colonnebouwer'. Den Bosch - Brouwerijverte genwoordiger de heer H.W.M. Rek, vierde 29 mei zijn 25-jarig jubileum. De jubilaris startte op 1 mei 1965 als Thuisverbruik- vertegenwoordiger, eerst voor Amstel en vanaf 1974 voor ge distilleerd. In 1980 werd hij brouwerijvertegenwoordiger in Zoeterwoude - Heineken Zoe- terwoude nam vrijdag 11 mei afscheid van een markante per soonlijkheid, die zeer nauw verbonden is geweest bij de re visie van Colonne 1 in Zoeter woude: de heer C. Hofman. De heer Hofman, heeft 38 jaar voor onze onderneming gewerkt. Hij kwam 2 juli 1952 in dienst van Zoeterwoude - In het bijzijn van zijn vrouw en zijn zoon Anton vierde de heer W. Michel 30 mei zijn 3772-jarig dienstjubileum. Namens de bedrijfsleiding schetste de heer Ten Hoor tij dens de receptie de loopbaan van de jubilaris. De heer Michel kwam in 1952 bij de Rotter damse brouwerij. Daar heeft hij verschillende functies bij het Centraal Magazijn vervuld. In het bijzonder stond hij stil bij de overplaatsing van Rotterdam naar Zoeterwoude. De heer Cooymans ging vervolgens iets nader in op de mens achter de medewerker. Namens de colle ga's bood de heer Wijnen de heer Michel een fiets aan. Ver volgens maakten de aanwezi gen van de gelegenheid gebruik om jubilaris Willem Michel, zijn echtgenote en zoon te feli citeren. Den Bosch - Op feestelijke wij ze werd 18meihet25-jarigjubi- leum van mevrouw M.E. van Eekert gevierd. De heer Hof huis benadrukte in zijn toe spraak de veelzijdige aspecten die de loopbaan van de jubilaris kleur hebben gegeven. Ook werd de maatschappelijke be trokkenheid van mevrouw Van Eekert belicht. Na deze toe- Den Bosch en later in Tilburg en omgeving. Dat Harrie een zeer gewaardeerde vertegen woordiger en collega is, bleek uit de woorden van de sprekers en zeker ook uit de vele zakelij ke relaties, die naar de Cambri- nuskelder gekomen waren. Namens de collega's kreeg de jubilaris een cd-speler overhan digd, waarna de receptie nog met een vrolijke orkest werd opgeluisterd. spraak werd zogenaamd een 'satellietverbinding' tot stand gebracht met Canada, vanwaar de jubilaris werd toegesproken door de carnavalsvereniging 'De Kikvorschen'. Het bleek een video-opname te zijn. Als cadeau kreeg mevrouw Van Ee kert een ketting aangeboden, waar elke afdeling van de Bos sche brouwerij een karakteris tieke medaillon voor had ge maakt. Carnavalsband 'De Jeppers' zorgde voor de muzi kale nootjes.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 28