Buckler geïntroduceerd in Griekenland Uitbreiding brou werij St. Lucia Athene - Athenian Brewery produceert sinds maart 1990 Buckler in de brouwerij van Thessaloniki. Buckler is in Griekse horeca verkrijgbaar in de grotere steden van minimaal 50.000 inwoners. In Grieken land is het alcoholarme en -vrije bier nog niet ingeburgerd. Het is daarom belangrijk om in de reclamecampagnes eerst te communiceren wat alcohol arm en -vrij bier is. Vervolgens wordt duidelijk gemaakt dat Buckler de beste keuze in dit segment is. De Buckler com mercial in Griekenland is dan ook totaal verschillend van de commercial in Nederland, waar iedereen al weet wat alcol- holarm en -vrij bier is. De com mercial zal in de intro ductieperiode ongeveer 75 keer op televisie worden uitgezon den. In tegenstelling tot de rest van Europa is de wielrensport in Griekenland niet populair. Het ligt in de verwachting dat Buckler in Griekenland een an dere sport dan wielrennen zal gaan sponsoren. gistings- en lageringstanks. Er is in het brouwhuis een nieuwe wortketel geplaatst. De centra le reinigingsinstallatie werd aangepast. Buiten de brouwerij werd een nieuwe koolzuurtank en een bosteltank geïnstal leerd. De bottelarij heeft een re visie ondergaan. Deze uitbrei dingswerkzaamheden werden in december 1989 voltooid. Momenteel wordt het brouw huis wederom uitgebreid met een vierde maischketel. Wan neer alles volgens planning ver loopt, worden deze werkzaam heden voor het einde van 1990 afgerond. De nieuw geïnstalleerde kool zuurtank bil de brouwerij op St. Lucia Vieux-Fort - De Windward en Leeward Brewery Ltd. op het ei land St. Lucia in het Caraïbisch gebied, waarin Heineken parti cipeert voor ongeveer 72 pro cent, heeft een groot uitbrei dingsprogramma achter de mg. Omdat de verkopen waren ge stegen was een uitbreiding van de capaciteit noodzakelijk. De capaciteit van het brouwhuis is van 60.000 hectoliter per jaar toegenomen tot 110.000 hecto liter per jaar. Het tankpark is uitgebreid met een aantal ver-

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24