Spanje Burundi Onze dienst verlieten Amsterdam Horecagebieden Zoeterwoude Dankbetuigingen Overleden Inmemoriam H.H.Kuypers De heer J. Bast keerde op 20 mei temg uit Cordoba, waar hij was gedetacheerd bij El Aquila als Installation Manager. De heer C.A.J. Klaver is 5 juni vertrokken naar Bujumbura. Hij zal daar bij Societé Agricole Burundaise S.A.R.L. de functie van Chef Entretien Général vervullen. (Na een dienstverband van drie of meerdere jaren) Mw. M. de la Cour (export) R. Marijnen (verkoop, Den Bosch) R.J.A. Pauwel (Bottelarij) R. Boot (magazijn intern transport) G.A. Dankfort Nevel (operating) H.J. Kemper (economische zaken) Mw. BJ. Bunck (functieclassificatie) Mijn afscheid op 9 maart in de Cambrinuskelder is voor mij en mijn vrouw een geweldige gebeur- teis geweest. Hiervoor zeggen wij al len die op mijn receptie aanwezig waren hartelijk dank. Onze vaste butenreder J. Küper en de Neptunes zorgden voor een verlate carnavals sfeer. Het was hartverwarmend dat er zoveel relaties belangstelling hadden getoond. De reis, die door drankenhandel Dorst-Liebrand- Olderaan werd aangeboden was een schot in de roos. Ad en alle D.L.O.- ers hartelijk bedankt. Graag wil ik ook iedereen bedanken voor de fijne samenwerking in de afgelopen jaren. Het was fijn een D.L.O.-er te zijn. J.H.W. Janssen Mede namens mijn vrouw wil ik alle vrienden en collega's die zoveel hebben bijgedragen om mijn afscheid op 1 mei tot een onvergetelijke dag te maken nogmaals hartelijk bedanken. De prachtige en nuttige geschenken die wij mochten ontvangen, kwamen uitstekend van pas. Maar bovenal zullen de fotoreportages van de research-afdelingen en van de receptie zelf, een waardevolle herinnering blijven van mijn loopbaan bij Heineken-research. J. Strating Mede namens mijn vrouw bedankt voor de ontvangen attenties en de vele reacties op ons huwelijk. Wim Hoeben Graag wil ik ook namens mijn vrouw de directie van Heineken en haar sympathieke vertegenwoordig ster, mevrouw Van Kooten, hartelijk dank zeggen voor de persoonlijke en stoffelijke blijken van belangstelling getoond bij de viering van ons 50-ja- rig huwelijksfeest. J.H. Snel Voor de bloemen en uw medeleven, betoond na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa, betuigen wij u onze oprechte dank. Mevrouw van Wijk-Ouwendijk en kinderen Mede namens mijn vrouw dank ik allen die 5 april door hun aanwezigheid op mijn afscheids receptie in de Amsterdamse Kuiperij tot zo'n gezellige dag voor ons maakten. Verder wil ik mijn dank uitspreken aan iedereen die met me gewerkt heeft en die mijn functioneren mogelijk maakte. Deze samenwerking heeft mij steeds geïnspireerd. Dertig jaar Heineken: een mooie tijd om op terug te kijken! J.A. Klomp Op 15 april is overleden de heer G.H. van Hezik (67). De heer Van Hezilc kwam op 5 juli 1971 in dienst van Heineken in Den Bosch. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pen sioen op 1 april 1988. Op 18 april is overleden de heer S.f. Sijmons (81). Op 11 april 1962 kwam de heer Sijmons in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. De heer Sijmons is op 1 februari 1974 met pensioen gegaan. Op 3 mei is overleden de heer f. Mulder (72). De heer Mulder kwam op 6 juni 1961 in dienst van Heineken in Amsterdam. Hij heeft daar gewerkt totdat hij op 1 november 1978 werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 3 mei is overleden de heer W. Stolk (73). Op 1 juni 1962 kwam hij in dienst van Heineken in Rotterdam. De heer Stolk ging op 1 februari 1982 met pensioen. Op 7 mei is overleden de heer A.H.J. Jansen (72). De heer Jansen trad op 25 febmari 1963 in dienst van Vrumona in Bunnik, waar hij gewerkt heeft totdat hij 1 maart 1977 in de Heineken Invaliditeits regeling werd opgenomen. OP 9 mei is overleden de heer G.P. Jansen (70). Op 1 september 1957 kwam hij in dienst van Heineken in Rotterdam. Daar heeft hij gewerkt tot zijn pensionering op 1 februari 1985. OP 21 mei is overleden de heer R.E. Papavoine (71). De heer Papavoine trad 1 december 1945 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 september 1983 ging hij met pensioen. Op 22 mei is overleden de heer E. Ville (82). De heer Ville kwam 23 mei 1927 in dienst van Heineken in Rotterdam. Op 1 juli 1972 is hij met pensioen gegaan. Op 24 mei is overleden de heer J. Querido (79. Op 1 oktober 1960 trad hij in dienst van Heineken Rotterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensionering op 1 december 1975. Op 30 mei is overleden de heer J. v.d. Sluis (74). De heer Van der Sluis is op 12 febmari 1962 in dienst getreden van Vrumona, waar hij heeft gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 maart 1981. Op woensdagavond 23 mei ont vingen wij het bericht van het plot seling overlijden van de heer H.H. Kuypers. Hij werd 57 jaar. Hay Kuypers trad in 1957 in dienst van de toenmalige Firma Vullinghs in Horst. Vanaf 1975 was hij werkzaam als monteur van de Horeca Techni sche Dienst; jarenlang is Hay Kuy pers voor vele afnemers in de regio Noord-Limburg dan ook een bekend en gewaardeerd servicemonteur ge weest. Daarnaast was hij een plezie rig collega, eigenzinnig, maar met hart voor de zaak. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en naaste familie veel sterkte toe dit grote verlies te dragen.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23