Huwelijken Den Bosch Horecagebieden Zoeterwoude Geboorten Den Bosch Horecagebieden (Rotterdam) Zoeterwoude Buitenland Indonesië Papua Nieuw Guinea Singapore Bahama's St. Lucia Frankrijk Griekenland Marokko Rwanda P.C.M. Hermse (brouwen) met mw. A. Daleweij j.L.M. Siegers (brouwen) met mw. M. Pechtold W.F.A.M. Stroosnijder (verpakken) met mw. G. Fonteijn N.J. de Vaan (technische dienst) met mw. J. van Engelen M.J.W. van Valkenburg (verpakken) met mw. A. v.d. Liefvoort Mw. M.C.J.P. v.d. Grint (extern trans port) met FF. Oomen Mw. C.J. van Ooijen (plaatselijke ad ministratie) met F.G.A. van Dam FF. Schutt (horeca technische dienst, Hoofddorp) met mw. L.A. Pronk H.J.G.M. Levels (horeca technische dienst, Eindhoven) met mw. A.A.E. Heutink Mw. FF.C. van Weijde (HTB) met M. v.d. Heuvel D. Heijn (expatriate, Italië) met mw. G.M. Warmerdam C.J. Oliveira (bottelarij) met M.F. Luz da Fonseca R.C. Oosterbroek (garage werk plaats) met mw. B. van Egmond Mw. F. Kal (documentatiecentmm techniek) met L.J. Kisman A. Nijhof (regional engineering algemeen) met mw. P. Koopman Nick, z.v. L.J.M. Linder (interne dienst) Tom, z.v. M.G.W. Burgerhof (verpakken) Tim M., z.v. J.M.T. de Jonge (juridische zaken, Alkmaar) Rick, z.v. J.W. Roelofsen (magazijn, Rijssen) Jordi, z.v. R.M. Goudriaan (horeca technische dienst, Zwolle) Esmee, d.v. G. Bergman (export informatisering) Stefan, z.v. R. Roest (verificatie en bestandsbeheer) Annette L., d.v. A.C. Koole (export informatisering) Leonie, d.v. N.A. Vervelde (expatriate, Rwanda) Hicham, z.v. M. B'Lyou (bottelarij) Dave, z.v. R.J.M. de Best (botelarij) Davy B., z.v. R.J. de Bruijn (kelders Sebastiaan, z.v. B. Burggraaf (gistreincultuur) Diana C.,d.v. mw. T.A. Voulgaris-van Egmond (kwaliteitsdienst) Noortje, d.v. A.M. van Houten (kwahteitsdienst) Daan, z.v. A. de Jong (electro- technische werkplaats) Leroy, z.v. R. van Westrienen (de ma gazijn intern transport) Fatima Z., d.v. A. Zgani (bottelarij) Doris F., d.v. PM. Broersen (marketing) Arjan z.v. mw. T.E.M. Haak- Ruijgrok (centraal betalingsverkeer) Sander, z.v. mw. H.J. Redel-van Egmond (info management algemeen) Yvar J., z.v. mw. M.L.H. Smits-de Best (plaatselijke administratie) Fons, z.v. A.M. Nieuwenburg (EFI) Winnie, d.v. R.A. Koppers (proces biochemie) Gabriëlla C., d.v. G.C.M.J. Vermeulen proeffabriek Wendy E., d.v. mw. C.M. v.d. Linden- Mathot (transport en declaraties) De heer J.E. Mulder is op 22 mei gestart in zijn nieuwe functie van Quality Control Technician bij PT Multi Bintang Indonesia in Jakarta. Zijn vrouw en kinderen zullen zich na afloop van het schooljaar bij hem voegen. De heer C.G.N. Rabelink is per 14 mei gedetacheerd als Junior Consultant Physical Distribution bij PT Multi Bintang Indonesia in Jakarta. De heer R. Thonhauser, Project/ Installation Manager bij Papua New Guinea Breweries Ltd., heeft per 19 april Lae met zijn gezin verlaten. Hij zet zijn werkzaamheden in Port Moresby voort. De heer J. Cremer, voorheen Brewery Manager bij Asia Pasific Breweries, is per 23 mei terug gekeerd naar Nederland. Zijn gezin zal na afloop van het schooljaar volgen. De heer J. de Ridder keerde 4 mei terug uit Nassau, waar hij bij Burns House Ltd. gedetacheerd was als Auditor. De heer H.J. Rademaker vertrok 20 mei voor een detachering als Planned Maintenance Engineer bij Commonwealth Brewery Ltd. De heer H.W. Bellekes vertrok 3 mei naar Nassau om bij Commonwealth Brewery Ltd. gedetacheerd te worden in de functie van Brewery Manager ad interim. De heer A.J. Bracke keerde 12 mei temg uit Vieux Fort. Hij was daar bij Windward en Leeward Brewery Ltd. gedetacheerd als Installation Engineer Electrical. De heer L. v.d. Male, voorheen Installation Coördinateur (mechanical) voor het HTB-project in Mons-en-Baroeul, is met zijn echtgenote teruggekeerd in Nederland. Hij heeft per 1 mei een functie aanvaard bij de Horeca Technische Dienst in Hoofddorp. In verband met zijn benoeming tot Head Technological Department Patras bij Athenian Brewery S.A. per 1 juni is de heer IJ.B. Wammes afgereisd naar Griekenland. De heer Wammes is afkomstig uit Zoeterwoude, waar hij de functie van Assistent Afdelingschef Brouwen bekleedde. De heer Th.A. Strijker vertrok 28 mei naar Casablanca, waar hij als Entraineur/Instructeur werkzaam zal zijn bij Brasserie du Nord Maroc S.A. De heer N.A. Vervelde vertrok 1 ju ni naar Kigali om bij Bralirwa S.A.R.L. de functie van Marketing Sales Manager te vervullen. Zijn vrouw en dochter zullen zich zo spoedig mogelijk bij hem voegen. De heer J.O. Dik is op 5 juni teruggekeerd uit Gisenyi, waar hij de functie van Spécialist de Montage vervulde.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22