West-Friesland Arcen De niet-actieven dag voor de oud medewerkers en gepensioneerden van Amsterdam en Bunnik vond dit jaar voor de 41ste keer plaats. Organi satrice Sonja van Kooten, sociaal- contactenwerkster voor Amsterdam: "Het is niet makkelijk om een goede horecagelegenheid te vinden voor een grote groep mensen. Gelukkig slagen we daar ieder jaar weer in." Deze keer ging de reis 's ochtends naar de Broekerveiling en het natuurreser vaat 'Het rijk der duizend eilanden' in Broek op Langedijk. 's Middags was er een tocht met een stoomtram van Me- demblik naar Hoorn. De dag werd af gesloten met een diner-dansant in Vo- lendam. De rondvaarttocht dooi 'Het rijk dei duizend eilanden' Even uitblazen op een bankje en genieten van de natuui in Aicen De tocht voor de Bosschenaren werd dit jaar voor de 18e en laatste maal georganiseerd door Jan van der Geld. Jan, in het dagelijks leven sociaal- contactenmedewerker bij Heineken Den Bosch, gaat per 29 juni met de VUT. De Bossche oud-medewerkers en gepensioneerden begonnen hun dag met een bustocht vanaf de Brou werij in Den Bosch naar het Limburg se Arcen. Daar bracht men een be zoek aan de Kasteeltuinen van Arcen, met zijn prachtige rosarium, orange- rie, barokvijver, sparrenbos, rotstui- nen en vele andere bezienswaardighe den. "Eén groot paradijs", aldus één van de niet-actieven. Net zoals voor de andere groepen was er 's avonds voor de Bosschenaren een diner-dan sant. Op vrijdag 1 juni werd Jan van der Geld door de personeelsvereni ging nog eens extra in de bloemetjes gezet en bedankt voor zijn werkzaam heden. Volgend jaar gaat Jan weer mee, maar dan als gast. Kasteeltuinen van Aicen, een k plaatje De gioente weid echt geveild ondei de aanwezigen. Natuuilijk moest ei wel diiect afgeiekend woiden, contant giaag!

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 15