De CAVO is afgesloten; 3 Vrumona uitgeroepen tot 'Golden bottler of the year' Interview Y.H.M.N. Folmer over Bols Benelux Nieuws uit de vestigingen: Oud-piloten WO-II bezochten brouwerij in Zoeterwoude; Beste bierproever 1989 Nieuws uit de vestigingen: 11 Familie-excursies in Zoeterwoude; Koninklijke Onderscheiding voor oud-directeur Een verslag van de 25e Amstel Gold Race 12 Interview Gert Jan Vuyk over Europees 14 reclamebeleid Uit een ander vaatje getapt 19 Biermusea deel 2: Openluchtmuseum Arnhem 20 Kroniek 22 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/ 456288 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: De crate-covermachine bij Colonne 1 in Zoeter woude Bunnik: Actie ideeënbus Den Bosch: EHBO-finalewedstrijden WK programmaschuif bij kratje Heineken; 8 Rotterdam: Russisch flesje Pepsi-Cola; Introductie Cherry 7Up; Nieuwe folder over de Shires Electriciteitsstop in Zoeterwoude 10 Kort buitenland: Brouwerij in Willemstad 16 gemoderniseerd; Heineken in licentie bij Kaiser in Brazilië Met de rubberboot rond Engeland; Leren 17 klootschieten; Wielerploeg Vmmona in Buckler wielerkleding Co Aalbers is interim-manager in China 18 Afscheid en jubileum 24 Hobby: Leo Snijders uit Zoeterwoude en de 26 jeugd Buckler-wieleragenda; Kaartjes voor Sail '90; Rectificatie; Data personeelsfeesten; Bij de achterpagina

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2