Evenementenagenda voor mei en juni
Geslaagd
30
(vervolg van pag. 26)
Voor de Al-biercursus: S.C.F. van
Beek verkoopBreda), R. Dobben
verkoopArnhem), J.J. Comman
deur verkoopGrouw), F.RM. van
Eekert verkoopArnhem), C. Jonker
verkoopHoofddorp), J.H. van
Kasterop verkoopLeiderdorp),
G. Dijkshoorn verkoopAlkmaar),
F.J.M. v.d. Wallen verkoopLeid
schendam), G. Abbink [verkoop,
Arnhem), H.J.A. Boesten verkoop
Nuth), AL. van Dalen [verkoop,
Leidschendam), D. Wijgman [ver
koop, Hoofddorp), H.W.M. Rek [ver
koop, Den Bosch), RA.M.M. van
Dongen [verkoop, Hoofddorp),
R.J.A. van Leendert [administratie,
Nuth), J.H.A. Beukeboom [verkoop,
Hoofddorp), C.H. van Leeuwen [ver
koop, Hoofddorp), H.L. Peskens [ver
koop, Rotterdam), F.K.M. Spoelstra
[verkoop, Den Bosch), M. van Elles-
wijk [verkoop, Leidschendam),
M.P.H.J. de Goey [verkoop, Eind
hoven), J.H.M. van Laarhoven [ver
koop, Den Bosch), J. de Vries [ver
koop, Rotterdam)
Katwijk
Vakbekwaamheid voor Cafébedrijf:
J.R.T. Floris [Proseco)
Rotterdam
Voor PC/DOS: S. Nieuwdam [export
duty free)
Voor het basisdiploma Bedrijfsorga
nisatie: P.D. Hoepen [orderbehande
ling)
Voor Stenografie: Mw. S. Meeuwis-
sen-Nieuwdam [Export Duty Free
Military)
Voor HB1 Gegevensbanken (AMBI):
Mw. E.C.M. Löb-Ozephius [operatio
nele ondersteuning en systemen)
Zoeterwoude
Voor de Postdoctorale Controllersop
leiding: M.W.H.M. Goumans [plan
ning en control horeca)
Voor AMBI HE.O: H.R.M. Kolpa
[personeelsdienst in ternationaal)
Voor AMBI HE.2: Mw. G.M. Werson-
Meeuwsen [bedrijfsbureau
Voor de Post HTO Integrale Kwali
teitszorg: E. Koper [brouwen)
Voor Chartered Telecommunica
tions Engineer: A.W. Tseng [commu-
nica tiemanagemen t)
Moderne Bedrijfsadministratie: mw.
M.H.A. Scholtes [plaatselijke admi
nistratie)
Inkoopmanager: P. ter Punt [machi
nes en apparatuur Europa)
Doctoraal Rechten: mw. R.A. den
Dubbelden [arbeidsvoorwaarden/
arbeidszaken)
Voor het Dirksen diploma Pascal: A.
van Duijn [storingsgroep verpakken
en M1T)
Voor het EVO diploma Heftruckrij
der: S. Guy, E.J. Rooijakkers, J. Ver
baan [allen magazijn intern trans
port)
Aantekening Reanimatie: H.M. Alle-
wijn [magazijn en intern transport),
P. Buisman [verpakken), mw. T.J.M.
Goudriaan-van Dijk [secretariaat
HTB), A. Hoppers [verpakken), mw.
C.T. Noort-Fokkema [kantine),
J.G.H. Willard [verpakken), R. Zelle
[beveihging)
Voor het diploma Automatisering in
de Procesindustrie: J.W. Dijkhuizen,
T.H.J. Hesselink, J. Hiemstra, C.W.
Hoek, P. Hijman, H. v.d. Plas, G.
Schaap, J.J.M. Spooij, H.H. Tijveleijn
allen brouwen), C.W.J. Duivenvoor
den [storingsgroep verpakken en
MIT), W. v.d. Plas [projectenbureau),
A.J.L. Puthaar [projectenbureau, F.H.
Wittebol (storingsgroep brouwen en
energie)
Voor de Basis in Company Training:
W. Braithwaite, J. de Jong, M. Kaan
dorp, T.J.W. Plugge, T. Remmers-
zwaai, A. Rietveld, R.J. Rosier, M.A.I.
Shaw, E. Steketee, A.A.P. Veerkamp,
P.J.M. Zeestraten, A. Ziani [allen ver
pakken)
Voor het Getuigschrift PLC2: R.J.M.
de Best, F.W.T. Mounts, P. van Oort,
C.G. v.d. Schoor [allen verpakken),
F.E.M. Bisschop, P.G. v.d. Plas, B. Ver-
weij [allen storingsgroep verpakken
en NUT)
Voor Management Assistente: Mw.
D.M. Straver [centrale training en
vorming)
Voor het Dirksen Intek Getuigschrift
Elektrische Basisbegrippen A: P.A.W.
Ober [onderhoudsgroep verpakken
en MIT)
Praktijkdiploma Wiskunde: P. Groe
nendijk [centrale logistiek micro
planning)
Voor de Al-biercursus: mw. A. Vis-
Schipper [secretariaat HTB),
M. Loots [verkoopbinnendienst
horeca), R. Ruckert [bedrijfsbureau),
G.C. Bolderman [procesautomatise
ring HTB), F.E. Eusman [planning en
control horeca), mw. M.A.A. de
Greef [centrale contracten horeca),
mw. L. Gouweloos [personeelszaken
HTB), mw. C.E.M. Zantinge-Nijs
[vertaalbureau HTB), A.J. Bomers
[verkoop, thuisverbmik), P. Isbrucker
[ontwerpafdehng HTB), L.P. Stroeve
[kwaliteitsdienst), N.G.J. van Doorn
[kwaliteitsdienst), J.M. Dullaart [EFI
HTB), K. Leeffers [EFI HTB), mw. T.A.
Voulgaris-van Egmond [kwahteits-
dienst)
Voor het Diploma Heftruckrijder
EVO: A.W.J. v.d. Hulst [magazijn
intern transport), G.J.'v.d. Wel
(magazijn intern transport)
Voor het Dirksen Intek Getuigschrift
Elektrische Basisbegrippen: A.W.
Lenting [storingsgroep verpakken en
magazijn intern transport), B. Viele
[verpakken)
Rijkscertificaat Brandwacht Eerste
Klasse: H. van Leeuwen [storings
groep verpakken en magazijn intern
transport)
datum Evenement
12/13 mei Wielerronde West-Friesland in Wervershoof
17 mei NK Voetbal Rijkspolitie in Drunen
19/20 mei Heineken Rugby Sevens in Amsterdam
26 mei Amstel mini-EK Klootschieten in Manderveen
26 mei Ronde van Midden-Zeeland in Goes (wielerronde)
31 mei t/m 4 juni Stadsfeesten in Grave
3 juni
7 juni
Poetry festival in Rotterdam
Opening tentoonstelling 'Modem art travels
east-west' in Rotterdam
8 t/m 17juni Theatro Fantastico in Rotterdam
19 t/m 23 juni 900 jaar Oudega in Oudega
19 t/m 24 juni 25e 'Op Roakeldais' (Volksdansfestijn) in Warven
20 t/m 24 juni Champion Arnhem in Arnhem (paardesport)
24 juni Country Westernfestival in Amstenrade