,/am~ Jaarcijfers Heineken 3 Interview P. Kranenberg 4 CAO afgesloten 6 Nieuws uit de vestigingen: Zoeterwoude: Boerenbezoek; Helderbierfilter zes vernieuwd 7 Karin Altenburg is thuisverbuikvertegenwoordiger 8 Colonne 1 van start 10 Nieuws uit de vestigingen: Zoeterwoude: Fusten verzegeld; Den Bosch: Klaringskuip geplaatst 11 Promotie Heineken-produkten in het buitenland 12 Cursus Logistiek voor Drankenhandels 14 Open dag horecagroothandel Havenstad in Rotterdam; Nieuwe fustenlijn in Marseille 15 Nieuws uit de vestigingen: Bunnik: Nieuwe reclamecampagne Rivella Light; Met Royal Club Light naar Beautycenter 16 Nieuw: Kleintje Sisi en Isostar Orange 17 Uit een ander vaatje getapt 18 Amstel sponsort 'klootschieten'; Geschiedenis Bokma 19 Afscheid en Jubileum 20 Kroniek 22 Afscheid en Jubileum 24 Carnaval in Den Bosch; Heineken Shop krijgt andere opzet; Speciale Van Gogh-pullen en -glazen voor Heineken-medewerkers 25 Ideeënbusbeschrijvingen 26 Bij de achterpagina; Ideeënbus; 1.000ste Thuistap vaatje; Buckler-wieleragenda; Bureaukeuze Heineken 27 Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Carola van Kester Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/ 456288 Redactiecommissie: Mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) F.P.H. Bot mw. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. f.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Karin Altenburg is een van de drie vrouwelijke thuisverbruikvertegen- woordigers van Fleineken. Op de foto demonstreert ze samen met de heer Van Game ren van het bedrijf Schuitema in Son een Buckler home trainer. Zie verder de pagina's 8 en 9

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 2