Heineken shop bij vijftig slijterijen Carnavaleske huldiging Van Gogh-glazen en bierpullen te koop Halfmaartisbij vijftig slijterijen een proef gestart met de ver koop van Heineken-reclame- artikelen uit de 'Heineken Shop'. Het gaat om een twintig tal artikelen uit de 'Heineken Shop'-folder. De Heineken Shop, niet te verwarren met de PUM (Personeel Uitgiften Ma gazijnen) gaat in haar huidige vorm verdwijnen. Wanneer dat gebeurt is nog niet bekend. Voor 1990 wordt geen nieuwe folder gemaakt. Wel kunnen consumenten nog artikelen uit de oude folder bestellen (zolang de voorraad strekt). De artikelen die bij de slijterijen te koop zijn, waaronder een kel nermes, een Delftsblauwe bier pul, een dienblad en nostalgi sche posters, worden in een vitrine tentoongesteld. De klan ten kunnen op die manier op hun gemak de artikelen bekij ken en deze bij de slijterijen ko pen. Product-manager Mare Bolland over de proef: "We willen de drempel voor consumenten verlagen door de artikelen bij slijterijen te verkopen. We on derzoeken onder meer of de be- levering aan de slijters goed ver loopt en of de prijzen en het aantal artikelen juist zijn. Bo vendien zal uit de proef dui delijk moeten worden of het voor slijters en voor ons interes sant genoeg is om in slijterijen reclameartikelen van Heineken te verkopen." Vanaf 1 april kunnen geïnteres seerden bij de afdeling Klanten service van Heineken terecht voor de namen van de deel nemende slijterijen. De proef zal zeker tot medio juli duren. De vitrine met de Heineken- reclameartikelen 25 Personeelsnummer: Telefoonnummer: PUM afhaalpunt: i Bestelbon Van Gogh-glazen en pullen Ja; ik wil graagVan Gogh-glazen a 2,per stuk. bestellen en/ofVan Gogh-pullen a 40,per stuk. Naam: Stuur deze bon in vóór 3 april naar: Redactie Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude of via de interne post naar kamer 2.339. Den Bosch - Op zaterdag 24 fe bruari vertrok om 11.Huur een kleine delegatie van de 'Oetel- donkse' brouwerij, voorafge gaan door een spankar met bier, richting Café Metropole. Dat is een Heineken etablissement in het hartje van Den Bosch. De heer F. Jansen senior deed na 39 jaar zijn zaak over aan zijn zoon F. Jansen junior. Dat de heer Jansen senior zo'n lange tijd aan het roer heeft gestaan was een reden om hem in het zonnetje te zetten. De heer R. Marijnen, hoofd Horecagebied Midden-Brabant, bood hem daarom een thuistap aan. On der het toeziend oog van zijn vrouw, de heren F. Spoelstra (midden) en R. Marijnen (rechts) testte de heer Jansen de Heineken thuistap midden in het camaval-feestgedmis op straat. De stoet trok vervolgens verder en na ieder café-bezoek werd deze uitgebreid met een groot aantal carnavalsvierders en muziekgezelschappen. In het kader van het Van Gogh- herdenkingsjaar zijn er glazen en pullen gemaakt. Heineken stelt zijn medewerkers in de ge legenheid deze speciale Van Gogh-glazen en -bierpullen aan te schaffen. De glazen kosten 2,en de bierpullen 40, De bestelwijze gaat als volgt: Vul onderstaande bon geheel in en stuur die vóór 3 april op naar de redactie van Vers van 't Vat. De pullen en glazen zijn vanaf 9 april verkrijgbaar in de PUM (Personeels Uitgiften Magazij nen). De verrekening vindt plaats via uw salaris.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25