Afscheid J.P. Simek 25 jaar J.C. Kreb 25 jaar A. Sinkeldam Zoeterwoude - De heer J.C. Kreb, chef Kwaliteitsdienst Em ballage, vierde 5 maart in het bijzijn van zijn vrouw, kinderen en vader zijn 25-jarig jubileum bij Heineken. Tijdens de voor ontvangst roemde de heer Kloek de kwaliteit en het werk van de heer Kreb. Met name 'het goed beslagen ten ijs ko men' kreeg in dit verband aan dacht. Tijdens de receptie zelf, die door veel (oud-)collega's, vrienden en relaties werd be zocht, belichtte de heer Mees de kwaliteit èn de degelijkheid van het werk van de heer Kreb. Tenslotte bracht de heer De Wit namens de afdeling op lu dieke wijze enige 'gevoelighe den' naar voren, waarna de re ceptie op informele wijze werd voortgezet. Simek kwam in 1952 in dienst bij de voormalige Amstel brou werij Er waren dan ook veel ou de bekenden uit die periode op de receptie gekomen. Ook zijn Zoeterwoudse collega's waren aanwezig om de heer Simek de hand te schudden. Namens de afdeling kreeg de heer Simek onder meer een tien litervat op een steekkarretje aangeboden, dat op schitterende wijze met een bloemstuk was opgemaakt. Amsterdam - In een overvolle Kuiperij werd op 2 maart het 25-jarig jubileum gevierd van de heer A. Sinkeldam (mede werker Concern Public Rela- tions/Museumgoederenbe- heer). Onder de vele sprekers waren de dames Tjaarda (CPRjen Brand (OR) en de heren Hesselius (Heineken Galerij) en Van Hoogdalem (RSD). Alle sprekers waren het met elkaar eens: Ad is een fijne collega om mee te werken. Een persoon die zich volledig inzet en altijd wil meedenken. Verrassend was het optreden van het koor De Twee Zwaantjes, dat enkele on vervalste Amsterdamse liede ren ten gehore bracht. Tot slot van de gezellige receptie werd op verzoek van de jubilaris ge zamenlijk een 'Brouwerslied' gezongen. Zoeterwoude - In het bijzijn van zijn vrouw en zijn zoon Erik nam de heer J.P. Simek (fusten colonne Zoeterwoude) op 26 fe bruari afscheid van onze onder neming. De op zijn verzoek informele receptie werd ge houden in de Van Swietenka- mer in Zoeterwoude. De heer

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24