Dankbetuigingen Overleden C. Dijkstra kwaliteitsdienst verpak ken) M.E. de Groot (expatriate) Mede namens mijn vrouw, dank ik directie, hoofd van dienst, en perso neelszaken voor de ontvangst, de prachtige bloemen en het bijzonder mooie foto-album. Ook een woord van dank voor alle medewerkers voor hun aanwezigheid en attenties in welke vorm dan ook. Met zeer veel genoegen kijken wij terug op deze dag. A.J.M. van Litsenburg Hiermee willen wij allen die namens de Heineken Brouwerij aan wezig waren bij de crematie van onze vader en opa, Wim Volkers, hartelijk danken voor hun aanwezig heid. Door de overweldigende be langstelling en het feit dat wij niet alle adressen konden terugvinden in het condoleanceregister, kunnen wij niet iedereen persoonlijk bericht sturen. Vandaar dat wij dit op deze wijze kenbaar wilden maken. Wij zijn u zeer erkentelijk voor uw komst en uw welgemeend medele ven. Pim, Ina, Wilfred en Jessica Volkers Mede namens mijn vrouw wil ik de directie en de heer Kregel hartelijk bedanken voor de drankenbon en het bloemstuk die ons werden aan geboden ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Beuving Mede namens mijn vrouw zou ik de directie van Heineken willen bedan ken voor de drank, het bloemstuk en het geschenk onder couvert, die ons ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk werden aangeboden. van Gurp Mede namens mijn vrouw wil ik de directie en mevrouw Van Kooten be danken voor de dranken en het bloemstuk die ons werden aangebo den ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. K.P. Nierop Mijn vrouw en ik willen langs deze weg de heer L. Kregel bedanken voor het mooie bloemstuk en dran kenpakket, die wij namens de direc tie ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk hebben mogen ontvangen. J.G.A. de Jongh Graag wil ik allen, die mijn af scheidsreceptie, hetzij door hun per soonlijke aanwezigheid, hetzij door hun schriftelijke belangstelling, tot een onvergetelijke gebeurtenis heb ben gemaakt, van harte bedanken. Na bijna 38 jaar aan de brouwerij te zijn verbonden, zou een afscheid weemoedig kunnen stemmen. U al len hebt er echter een groot feest van gemaakt! Nogmaals, ook namens mijn echtgenote, onze har telijke dank en tot ziens. B. W. Drost Mede namens mijn echtgenote en kinderen wil ik graag iedereen van harte bedanken die mijn afscheids receptie op 23 januari tot een on vergetelijke gebeurtenis heeft ge maakt. Naast de bloemen, de cadeaus, en de waarderende woor den was het vooral de aanwezigheid van zovele collega's waarmede ik in de loop der jaren heb mogen samen werken, die ons nog lang zal bijblij ven. Op indringende wijze heeft de ze receptie een einde van mijn loopbaan bij Heineken gemarkeerd, een periode waaraan ik nog vaak met genoegen zal terugdenken. F. Peperkamp De herinnering blijft, ook al word je tachtig zoals ik en ben je ernstig ziek. Prompt werd er een bloemstuk bezorgd via mevrouw S. van Kooten, afkomstig van Heineken. Mijn hartelijke dank voor deze belangstelling aan oud medewerkers. A. Wilschut Hierbij wil ik iedereen hartelijk dan ken voor de ondersteuning die ik heb gekregen tijdens mijn ziekte. Gerda de Rooij-Rooijakkers I would like to thank colleagues and friends, who showed their warm interest and sympathy during Fokke's illness and supported us during the difficult time behind us. Ik wil graag collega's en vrienden bedanken, die hun warme belangstelling en sympathie hebben getoond tijdens de ziekte van Fokke en die ons gesteund hebben tijdens de afgelopen moeilijke periode. Lynette Mulder Mede namens mijn vrouw wil ik langs deze weg iedereen bedanken voor het bloemstuk en het dranken pakket dat wij bij ons 40-jarig huwe lijk mochten ontvangen. j.M. v.d. Post Jeanette en Jaap de Vos uit Bralirwa bedanken hierbij buurvrouw Anja Klaver. Anja heeft ons bijna 4-jarig zoontje Pascal van de verdrinkings dood gered. Dank je, Anja, dank je. Op 10 februari is overleden de heer H.A. van Wijk (81). Op 5 augustus 1929 kwam de heer van Wijk in dienst van Heineken in Rotterdam waar hij heeft gewerkt tot aan zijn pensioen op 1 augustus 1973. Op 10 februari is overleden de heer P.C.H. Verkennis (75). De heer Ver kennis kwam op 1 juli 1949 in dienst van Heineken. De laatste pe riode van zijn loopbaan heeft hij in Den Bosch gewerkt. Op 1 januari 1980 ging hij met pensioen. Op 10 februari is overleden de heer J.H. de Vos (69). Op 24 juni 1940 kwam de heer de Vos in dienst van Heineken. Tot aan zijn pensioen op 1 mei 1985 heeft hij gewerkt bij Heineken in Den Bosch. Op 14 febmari is overleden de heer R. van der Velde (70). De heer Van der Velde kwam op 1 december 1956 in dienst van Heineken. Tot aan zijn pensioen op 1 september 1981 heeft de heer Van der Velde ge werkt bij Heineken in Rotterdam. Op 16 februari is overleden de heer J. Folkertsma (68). De heer Folkerts- ma is op 16 mei 1955 in dienst ge treden bij Bokma waar hij tot aan zijn pensioen op 1 maart 1986 heeft gewerkt. Op 20 februari is overleden de heer A.J. Jansen (89). Op 8 november 1939 kwam hij in dienst van Heineken in Amsterdam. Hij heeft daar gewerkt tot aan zijn pensione ring op 1 febmari 1966. Op 28 februari is overleden de heer J. Albers (90). Op 25 mei 1924 kwam de heer Albers in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij in Amsterdam. Op 1 januari 1974 ging hij met pensioen. Op 3 maart is overleden de heer W. Verschuren (52). De heer Verschuren trad op 3 augustus 1970 in dienst van Heineken in Den Bosch waar hij heeft gewerkt tot hij in juni 1988 werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23