Huwelijken Geboorten Buitenland Onze dienst verlieten Amsterdam C.G.M. Rabelink concern phy- sieke distributie) met mw. M.E.T. v.d. Heijden W.J. Hoeben reclame service dienst) met mw. A. Heij Den Bosch F.P.A. Reinders brouwenmet mw. A. van Aanholt A.MJ.M. Siegers interne dienst) met mw. A. Hooymans Rotterdam Mw. S.E. Barto [ETA) met D. v.d. Wel Zoeterwoude Mw. HJ. van Egmond info ma nagement algemeen) met A. Redel C. van Holten keldersmet mw. J.D. Slappendel A. de Jong electrotechnische werkplaats) met mw. W.G. Ykema Amsterdam Carina, d.v. G.A. Kramer inter ne dienst) Eric A., z.v. C.R Blokland regio nale coördinatie Afrika) Floor H.Y., d.v. J.H. Poppe con cern marketing research) Den Bosch Cindy en Daisy, d.v. A.P.W. He ming [intern transport) Mick, z.v. A.F.M. Kooien [techni sche dienst) Ellen, d.v. W. Leyten verpakken Michelle, d.v. P. Rooyakkers [verpakken) Johannes, z.v. P. van Son [intern transport) Mounia, d.v. A. Ben Moussa [verpakken) Anke, d.v. D. Kouwenberg [tech nische dienst) Thomas, z.v. D. Koot [technolo gische dienst) Gerardus, z.v. G. v.d. Wijst [tech nische dienst) Marcella, d.v. F. Tenlima [brou wen) Demy, z.v. P.G.L. Zaunbrecher [brouwen) Monique, d.v. R.M.J. de Werdt [brouwen) Merel en Mandy, d.v. W.M.A.J. van Os [verpakken) Ruud, z.v. M.T.J. van Korven [in tern transport) Horecagebieden Bas M., z.v. R. Marijnen [verkoop, Den Bosch) Marco J.F., z.v. J.A.G.M. Liebregts [expeditie, Eindhoven) Roy, z.v. M.P.M. Meulenbroek [expe ditie, Eindhoven) Ricardo M., z.v. W.C.P. Ritzen [expe ditie, Nuth) Nadieh, d.v. G.W. Blok [administra tie, Rijssen) Zoeterwoude Iris, d.v. mw. P. Pols-van Gulik [kan tine) Kevin C.A., z.v. W.C.J.M. de Jong [ontvangsten, public relations) Stefanie, d.v. J. Veenstra [dienst in formatie management) Eyau, z.v. H.L. Vogel [EFI informatie en development) Mohammed, z.v. A. Ben Dahman [bottelarij) Merel M., d.v. M. van Mierlo [botte larij) Fabienne, d.v. R. Schijf [bottelarij) Italië Op 8 januari zijn de heer en mevrouw Nusmeier afgereisd naar Assemini op Sardinië, waar de heer Nusmeier benoemd is tot technological consultant bij Birra Dreher S.p.A. De heer L.A.C.J. Pelders vertrok 8 januari naar Cagliari als specialist process control bij Birra Dreher S.p.A.' voor een detachering van circa twee en een halve maand. Zaire De heer J.F.M.L. van Boxmeer is op 15 januari met zijn vrouw naar Kins hasa vertrokken vanuit Rwanda. De heer Van Boxmeer vervult vanaf die datum de functie van marketing sa- les manager bij Bralima S.A.R.L. China De heer W.P.D. Groeneveld vertrok op 23 januari voor een detachering tot medio maart naar Shanghai Mila Brew. Co. Ltd. Hij gaat daar de func tie van Bottling Hall Instmctor ver vullen. Italië De heer F. Krabbendam is op 24 ja nuari vertrokken voor een detache ring naar Birra Dreher S.p.A. te Cagliari als Intmmentation Specia list. Paoea Nieuw Guinea Op 9 februari is de familie Hiemstra gearriveerd in Port Moresby. De heer Hiemstra heeft bij Papua New Gui nea Breweries Ltd. de functie van marketing sales manager op zich ge nomen. Deze functie werd tot eind vorig jaar vervuld door de heer M. Kamermans. Op 16 februari kwam de heer P.H.M.M. Hezemans met zijn vrouw en kinderen aan in Papoea Nieuw Guinea. Hij neemt in Lae de functie van production manager over van de heer F.A. Kroes, die inmiddels is te ruggekeerd naar Nederland. Nigeria De heer J.J.F. van der Klaauw is per 2 febmari gedetacheerd bij Amalga mated Distilleries te Port Harcourt als management trainee. Dit voor circa 3 maanden. Bahama's De heer J.A. Doyer keerde op 11 febmari temg uit Nassau alwaar hij als marketing manager werkzaam was bij Commonwealth Brewery Ltd. Sinds 5 maart werkt hij bij Bras serie de Bourbon op lie de la Reu nion als coordinateur Marketing. (Na een dienstverband van drie of meerdere jaren) Maastricht E.L.J. de Nijs verkoop Zoeterwoude R.A. van Dortmond [EFI) A. v.d. Linden [goederenstroom be sturing en control) Mw. I. Redel [kantine) J. de Visser [EFI personeelszaken) Mw. A.H.M. Aartman-van Gils [se cretariaat correspondentie HTB) P.R.T. Hoen bottelarij J.T. Lut [bottelarij)

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22