Afscheid P. Bokma Afscheid G.C. Broere Afscheid A.H. Haring Afscheid J. Vis Amsterdam - De heer P. Bokma, area export manager gedistil leerd, nam 16 februari afscheid. De heer Coebergh sprak hem toe in een robe en baret, pas send bij zijn ridderschap van het Gouden Glaasje. Dit is een orde waar ook de heer Bokma ridder van is. Hij noemde het ambachtelijk vakmanschap van de heer Bokma, zijn zorg voor het gebruik van de authentieke receptuur en de toekomstige ontwikkelingen van de gedistil leerd-markt. De heer Folmer ci teerde enkele teksten, die op de achterkant van de fles Bokma jenever voorkomen. De heer Van Hulzen, oud-bedrijfsleider van het voormalige familiebe drijf (P. Bokma behoort tot de vijfde generatie) in Leeuwar den, haalde herinneringen op. Tot slot ging de heer Bokma in op de geschiedenis van het voormalige Bokma-bedrijf en bedankte hij met name de oud Bokma-medewerkers voor hun komst. Zoeterwoude - Vergezeld van zijn familie, moeder, schoon moeder en twee kleinkinderen, nam de heer G.C. Broere op 21 februari afscheid van onze onderneming. De heer Broere, hoofd Centrale Logistiek, werd in het Ontvangstgebouw in Zoeterwoude toegesproken door de heren Kloek en Slap- pendel. De heer Kloek vertelde over het logistieke informatie systeem, waar de heer Broere de creator van was. De heer Slappendel ging in op de ver schillende sporten van de heer Broere, zoals shorttrack en hardlopen. Daarna werd door de afdeling op ludieke wijze het cadeau (een grote koffer) aange boden, waarbij alle medewer kers op eigen wijze de favoriete sporten van de heer Broere uit beeldden. Den Haag - Het duurde even, maar toch lukte het de vele be zoekers 22 februari uiteindelijk om tussen de protesterende boeren door de Haagse Hout- rusthallen te bereiken voor de afscheidsreceptie van de heer A.H. Haring (verkoop Den Haag). De heer Haring heeft binnen het horecagebied Den Haag verschillende functies beoefend. Zijn kleurrijke loop baan werd belicht door de he ren Steketee en Veerman. De heer Haring werd goed in de bloemen gezet. Ook kreeg hij diverse cadeaus van collega's en horeca-relaties aangeboden, waaronder een financiële bij drage voor de aanschaf van een nieuwe fiets. Den Bosch - In café-restaurant 'Metropole' in Den Bosch werd 16 februari de afscheidsreceptie gehouden van de heer J. Vis, de biteuren-informant voor de horecagebieden Limburg en Midden-Brabant. De heer Vis kwam op 19 juli 1948 als kan toorbediende in dienst van de voormalige Amstel Brouwerij. Gedurende zijn langdurige dienstverband heeft de heer Vis diverse administratieve func ties binnen onze onderneming vervuld. Tijdens de receptie sprak de heer Broomans zijn waardering uit voor de persoon Vis, bij wie duidelijkheid en di rectheid altijd voorop stonden. Vervolgens werd namens de collega's een kleurentelevisie aan de heer Vis overhandigd.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 21