Afscheid A. Schutter Gezamenlijk afscheid zes medewerkers Vrumona Enkele indrukken van de gezellige receptie Zoeterwoude - Een jurywagen van de Dienst Reclame Service bracht de heer A. Schutter op 9 maart naar zijn afscheidsre ceptie in Zoeterwoude. Daar waren velen aanwezig om hem de hand te drukken. De familie Schutter is inmiddels een be kende naam binnen Heineken. Grootvader, kinderen en klein kinderen vonden hun werk bin nen de brouwerij. De heer Vol- werk sprak dan ook over 'het Schutterstijdperk'. Ook bena drukte hij de enorme inzet en het vakmanschap waarmee de heer Schutter altijd zijn werk voor de afdeling Logistiek en Outillage Drankenhandels heeft gedaan. De heer Van Driel overhandigde tenslotte op ludieke wijze de cadeaus. Deze waren verstopt in een op ware grootte nagebouwde ca ravan. Bunnik - Zes medewerkers van Vrumona namen 14 februari ge zamenlijk afscheid van dit be drijf. Mevrouw G. Meerbeek (Bedrijfskantine) en de heren W. Bouman (Verpakken), M.A. El Arbaji (Verpakken), J. Huitema (Energiedienst), H.C. van Oos- trom (Bewaking) en J. Zaborsz- ky (Siroophal) maakten allen gebruik van de 57'/2-regeling. Het zestal werd ontvangen door de heer Overgaauw, waar na de heer Meijer het woord nam. Hij bood de zes betrokken medewerkers namens het be drijf en het personeel een ca deau aan. Met de zes medewerkers ver loor Vrumona 130 jaar ervaring. Mevrouw Meerkerk, een be kend gezicht binnen het fris- drankenbedrijf, was zeventien jaar werkzaam in de Bedrijfs kantine. Ze stond altijd voor ie dereen ldaar. De heer Bouman heeft zich der tien jaar ingezet voor de af deling Verpakken. Hij begon als machinebediende en werd later tankj escontroleur. Van links naar rechts: de he ren Huitema en Zaborszky, mevrouw Meerbeek, de heren Van Oostrom, Bouman en Ar baji De heer El Arbaji was achttien jaar werkzaam bij Vrumona. Hij werkte altijd nauwgezet in de C-ploeg van de afdeling Verpak ken. De heer J. Huitema (32 jaar in dienst geweest) was een van de 'pioniers' van de onderne mingsraad van Vrumona en heeft altijd veel tijd en energie in de OR gestoken. Tweeëndertig jaar geleden kwam de heer Van Oostrom in dienst van Vrumona. Hij begon destijds bij de afdeling Verpak ken en kwam later bij de Bewa king terecht. En daar kon je moeilijk 'om hem heen', vanwe ge zijn lange gestalte. De heer Zaborszky was acht tien jaar in dienst. Hij kwam via de afdeling Verpakken bij de Si roophal terecht, waar hij nauw betrokken geweest is bij de au tomatisering van processen.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 20