Feestelijke opening Cambrinus Maandag 22 januari is drankenhandel Cambrinus en het rayonkantoor voor het horecagebied Gelderland/ Overijssel in het Overijsselse Rijssen officieel geopend. De opening werd verricht door de heer E. van Voorden, burge meester van Rijssen. Met een druk op de knop zorgde de heer Van Voorden voor een specta culaire vuurwerkshow. Dran kenhandel Dinkel en Regge uit Almelo en drankenhandel De Vries-Lemmo uit Twello zijn samengegaan in drankenhan del Cambrinus. In het nieuwe gebouw zijn het rayonkantoor van het horecagebied Gelder land/Overijssel en de dranken- De heren Stolk, De Jonge, Strobos en Van Voorden toasten op de opening van Cambrinus handel Cambrinus gevestigd. In totaal werken er 39 mensen in de nieuwe vestiging. Uitstraling De heer G. Stolk, hoofd horeca Heineken Nederland in zijn speech: "Het doel van het samengaan van de twee kleine drankenhandels is dat we een betere service aan de klanten kunnen bieden. We krijgen een De heer Stolk tijdens zijn speech bij de officiële opening sterkere positie en een grotere uitstraling in de regio. Het op zetten van de nieuwe dranken handel werd mogelijk gemaakt door de goede inzet van alle be trokken medewerkers." Open huis 's Middags was er bij dranken handel Cambrinus een zeer ge zellige receptie voor alle mede werkers, de Heineken- en Amstel-agenten uit de regio en vele andere genodigden. Op 22 en 23 januari werd er tevens open huis gehouden voor alle klanten. "De open dagen zijn zeer druk bezocht. In totaal na men zeker duizend mensen een kijkje bij de nieuwe dran kenhandel. Ook de regionale kranten hebben ruim aandacht besteed aan onze opening", ver telt K. Schipper, bedrijfs- en ver koopleider van drankenhandel Cambrinus. De familieleden van de medewerkers kregen 20 januari de gelegenheid om de nieuwe werkplek te bekij ken. Hiervan werd door velen dankbaar gebruik gemaakt. Oudheidkamer De heer L.RM. de Jonge, hoofd horecagebied Gelderland/Over ijssel, overhandigde de heer Van Voorden bij de officiële opening een cheque. De cheque komt ten goede aan de oudheidkamer 'Riessen' van de gemeente Rijssen. De burge meester was bijzonder blij met de gift van Heineken.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 7