Heineken Hoofdzaken Afscheid van de tenninal Cl 1311 121 Ï7I IE 131 m or.v1atl i. oykr: hi:im:ki:\ xldlki a.m> ba. ill ini ki X 11X11.MM 11 BE HL LR Zoeterwoude - De nieuwe fol der 'Hcineken Hoofdzaken' is uit. Een vouwblad met 'up to date' informatie over Heineken Nederland B.V., Vrumona B.V., Koninklijke Brand Bierbrouwe rij B.V., Bols Benelux B.V. en Heineken Technisch Beheer. Het vouwblad opent met al gemene en historische ge gevens. Verder vindt u een een voudige organisatiestruktuur van Heineken Nederlands Be heer B.V., gegevens over de thuisverbruikmarkt en de hore- cagebieden, de belangrijkste cijfers van Heineken wereld wijd en informatie over de af zonderlijke brouwerijen, de biersoorten, frisdranken en ge distilleerd en wijnen. De nieu we uitgave is rood van kleur en is in de salarisenvelop van februari meegestuurd. VRUMONA B.V. KONINKLIJKE BRAND Bf ER BROUWER IJ B.V. BOLS BOM 1.1 B.V. Zoeterwoude - Einde van een tij dperlt. Dat was het gevoel van de vroegere medewerkers van de terminalkamer bij het afkop pelen van de laatste terminals op 30 januari. In de afgelopen tijd zijn deze verouderde appa raten, waarop sinds 1968 onder meer de grootboek-boekhou ding werd verwerkt, stap voor stap vervangen door personal computers. Centraal betalings verkeer, financiële verslag geving, werkorder- en voor raadadministratie, werden nog op het verouderde systeem ge daan. Regeltje voor regeltje moesten de getallen worden in gebracht. Eén foute aanslag was 'dodelijk'. Alles moest dan op nieuw worden ingebracht, om dat de oude apparaten geen eigen geheugen hadden. De personal computers waarmee nu gewerkt wordt, hebben wel een eigen geheugen. De termi nals werden 5 januari van dit jaar voor het laatst gebruikt bij de jaarafsluiting van 1989.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 6