Vers in't Vat Zilveren Akademie penning voor A.H. Heineken Amstel bij FHV/BBDO Bedankt! In de rubriek Vers in 't Vat worden - willekeurig - nieuwe medewerkers van onze onder neming voorgesteld. In deze af levering is dat Jacqueline Speek (24), sinds een half jaar in dienst van onze onderneming. Jacqueline is twee jaar bij Heineken in opleiding, waarbij ze door middel van projecten en cursussen vooral produktie, commercie en bnanciën beter leert kennen. "Ik heb kort ge leden negen weken praktijk ervaring in Den Bosch opge daan, waarbij ik ook in ploegendienst heb gewerkt. Ik vind het zeer leerzaam om op deze wijze met de organisatie en het produktieproces gecon fronteerd te worden", aldus Jac- quebne, die overigens ook al vóór haar komst naar Heineken een duizendpoot bleek te zijn. Na het gymasium studeerde Jacqueline aan de universiteit in Vancouver (Canada). Daar haalde zij haar bachelor-degree in economie en internationale relaties. Vervolgens voltooide Jacquehne haar studie met een Master of Business Admini stration (MBA). Tussendoor had Jacqueline zomerbaantjes in Parijs, Hong-Kong en Vancou ver, waardoor ze de nodige werkervaring opdeed. Een on dernemende vrouw, die uitein delijk graag de commerciële kant bij Heineken op zou gaan. "Het doel is echter op verschil lende afdelingen inzetbaar te zijn." Maar waarom Heineken? "Heineken biedt goede oplei dingsmogelijkheden. Boven dien is bier commercieel gezien een interessant produkt om mee te werken. En vooral het internationale karakter van Heineken spreekt mij erg aan", aldus Jacqueline. In haar vrije tijd is ze vooral actief op het gebied van de sport en hebben squash en hockey haar voorkeur. Bij de achterpagina: Het Amstelfeestlied. Destijds speciaal aangeboden bij de opening van het nieuwe filiaal van de Beiersch-bierbrouwerij De Amstel in Rotterdam Amsterdam - De Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen heeft de zilve ren Akademiepenning voor het jaar 1990 toegekend aan de heer A.H. Heineken. Hij krijgt de Akademiepenning wegens zijn grote verdiensten voor de ontwikkeling en beoefening van kunsten en wetenschap pen. Speciaal worden daarbij genoemd de instelling van de dr. H.P. Heineken-stichting en de Stichting Alfred Heineken Fondsen, welke omhet jaar prij zen uitloven op de gebieden van wetenschap en kunst. Ook mr. J.M. Polak, wetgevings jurist, rechter, hoogleraar en lid van de Raad van State, is een Akademiepenning toegekend. Zoeterwoude - De reclame activiteiten in Nederland voor het biermerk Amstel blijven be handeld worden door het re clamebureau FHV/BBDO uit Amstelveen. In de afgelopen maanden heeft een uitgebreide bureau-oriëntatie plaatsgevon den. Dit in het kader van een heroverweging van de commu nicatiestrategie voor de mer ken Amstel en Heineken. Het is nog niet bekend welk bureau de reclame voor het merk Heineken gaat verzorgen. Het bureau FHV/BBDO heeft al 23 jaar ervaring met de ver zorging van de communicatie voor de merken Amstel en Heineken. Met ingang van 1 maart gaat Ar thur Schiphorst, redacteur van Vers van 't Vat, Heineken verla ten. Hij gaat naar PR-bureau Van Hulzen in Voorschoten. Redactie en Redactiecommis sie willen hem hierbij van harte danken voor zijn bijdrage aan Vers van 't Vat en wensen hem veel succes in zijn nieuwe func tie.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 27