Afscheid F. Peperkamp Afscheid AKE.ten Bruggen Cate Afscheid R.van Rijn Amsterdam- De heer F. Peper kamp nam 23 januari afscheid van Heineken in de Kuiperij. Hij was Hoofd Lange Termijn Plan ning Analyse binnen de af deling CEFI in Amsterdam. De heren Beks, Pels Rijcken en Veldkamp spraken de heer Peperkamp toe. Als Hoofd Fa- brieksorganisatie begon de heer Peperkamp op 1 mei 1961 zijn loopbaan bij Heineken. Tijdens de gezellige receptie werd een 'lang zal hij leven' ten gehore ge bracht voor de heer Peperkamp, die niet alleen zijn afscheid vier de, maar ook nog jarig was. Tal van mensen maakten van de gelegenheid gebruik de heer Peperkamp de hand te drukken. Zoeterwoude - De heer Ten Bruggen Cate nam na een loop baan van 34 jaar bij Heineken 6 februari afscheid. De Bossche fanfare verzorgde een aubade voor de heer Ten Bruggen Cate, die was vergezeld van zijn vrouw en kinderen. De heer Schop schetste de heer Ten Bruggen Cate als een gezellige, aardige en plezierige, loyale col lega. Na een opleidingsperiode is de heer Ten Bruggen Cate een aantal jaren in Afrika gesta tioneerd geweest. Vervolgens werd hij bedrijfsleider in Den Bosch, adjunct-directeur op de afdeling Centrale Technologie en uiteindelijk regional techni cal manager Europa. De spre kers Van Eerde en Vuyk roem den zijn persoonlijkheid en vakkundigheid. Zoeterwoude - De heer R. van Rijn nam 7 februari afscheid van Heineken. Hij was hoofd stafdienst engineering en tech nical manager Duncan, Gilbey, Matheson van de dienst Regio nal Engineering Project Ser vice. De heer van Rijn begon zijn carrière bij Amstel in 1954 als assistent bedrijfsleider. De heren Leeuwenburg en Tim mer spraken de heer van Rijn toe. De heer Leeuwenburg gaf in zijn toespraak de heer van Rijn in vier kernwoorden ty perend weer: vertrouwen, toe wijding, kleinschaligheid en mystiek. Als kado kreeg hij een 'zelfportret' van Rembrandt van Rijn aangeboden.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 25