Buitenland Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische Basisbegrippen B: P.J. de Bruin (storingsgroep verpakken magazijn intern transport) Voor het Diploma Basis P.L.C. SBK: B. Bennis, J.W.M. v.d. Meer, W.P. van Steijn (allen storingsgroep verpakken magazijn intern transport), M.G. Broekhuizen, B. van Eunen, H. Leine, W.H.B. Muller, M. Plug, H.W.A.M. Verkerk (allen verpakken), J.H. de Jong (afvalwater zuivering) Zambia De heer M.E. Tettelaar is met ingang van 11 december uitgezonden naar Zambia Breweries Ltd. in Lusaka, Zambi om daar de functie van Tech nological Manager te gaan uitoefe nen. Griekenland De familie Burik is in Nederland te ruggekeerd. De heer A.P. Burik was Technisch Manager van Athenian Brewery S.A. te Athene en is op 1 ja nuari gestart met het overnemen van de functie van Regionaal Tech nisch Manager Europa. Nigeria De heer G.J. van Assen werd op 10 januari gedetacheerd in Lagos bij Nigerian Breweries Ltd. als H.L.C.- Brewer. Singapore Op 13 januari is de heer L.L.H. Coo- len, voormalig Assistent Area Ex port Manager voor het Caraïbisch gebied met standplaats Curasao, aangekomen in Singapore. Hij gaat daar de functie van Assistent Export Manager Verre Oosten uitoefenen. Zijn vrouw heeft zich inmiddels bij hem gevoegd. St. Lucia De heer J.J. van Essen is per 21 ja nuari gedetacheerd in Vieux Fort. Tot eind april zal hij daar de functie vervullen van Installation Engineer bij Windward Leeward Breweries Ltd. (Na een dienstverband van drie of meerdere jaren) Amsterdam N.A. Boers (export planning en con trol) Horecagebieden H.A. Broersma (expeditie, Grouw) G. Ales (expeditie, Hoofddorp) Mw. F.Y. Miedema-v.d. Heide (kanti ne, Grouw) J.M.J. Nies (expeditie, Nuth) Rotterdam P. Vermeer (douane) S.T.W. Hepsak- ker (administratie export) Zoeterwoude J.C. Boot (regionale verkoop thuis- verbruik) S.C. v.d. Braak (applicatie ontwikke ling) Mw. G.S.E. Mark-Vergunst (ontvang sten) Mw. A.M. Snoeyenbos (public affairs en marktonderzoek) J.IJ.N. Rip (bottelarij) S. Basar (bottelarij) A.B. Pulgar (verpakken) D. v.d. Plas (brouwen) J.D. Erkelens (energie) R. de Leede (meet en regelwerk plaats) Bunnik M. Salhi (intern transport) Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk danken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket dat wij ontvingen uit handen van mevrouw S. van Kooten ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. f. Brouwe-van Kooy De herinnering blijft, ook al word je tachtig zoals ik en ben je ernstig ziek. Prompt werd er een bloemstuk bezorgd via mevrouw S. van Kooten, afkomstig van Heineken. Mijn hartelijke dank voor deze belangstelling aan oud medewerkers. A Wilschut Langs deze weg wil ik, mede namens mijn man en kinderen, ie dereen bedanken voor de hartelijk heid die ik heb mogen ontvangen tijdens mijn afscheid van de dran kenhandel. De dag was voor ons on vergetelijk. De cadeaus, felicitaties, bloemstukken en dankwoorden zul len voor ons een goede blijvende herinnering zijn. Mw. A. Koots-Schreuder Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest, ontvingen wij van de directie Heineken Zoeterwoude enkele zeer gewaardeerde cadeaus. Deze werden op passende wijze door de heer L. Kregel aan ons overhandigd. Wij zijn de directie daar zeer erkentelijk voor. M.M. van Bakel en echtgenote Mede namens mijn vrouw wil ik de directie bedanken voor het bloemstuk en het drankenpakket, die ons werden aangeboden ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Mulder Op 1 januari is overleden de heer G. Visser (70). Hij kwam 10 mei 1967 in dienst van Heineken in Rotterdam en ging met pensioen op 1 november 1984. Op 3 januari is overleden de heer J. van Ingen (70). De heer Van Ingen kwam 10 mei 1951 in dienst van Heineken in Amsterdam. Hij ging met pensioen op 1 september 1984. Op 4 januari is overleden de heer W.F. Volkers (90). De heer Volkers kwam 1 maart 1917 in dienst van Heineken in Amsterdam en ging I november 1964 met pensioen. Op 9 januari is overleden de heer W. Visser (86). De heer Visser kwam II mei 1926 in dienst van Heineken Rotterdam. Hij ging 1 maart 1968 met pensioen. Op 10 januari is overleden de heer G. Keuter (84). De heer Keuter kwam op 16 april 1923 in dienst van Heineken in Amsterdam, waar hij tot aan zijn pensioen op 1 mei 1970 heeft gewerkt. Op 24 januari is overleden de heer J.C. Post (65). Op 17 januari 1955 trad de heer Post in dienst bij Heineken in Rotterdam waar hij heeft gewerkt tot aan zijn pensio nering op 1 april 1989. Op 26 januari is overleden de heer G.A. Poelenije (76). De heer Poelenije kwam op 1 mei 1936 in dienst bij de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 mei 1978 ging hij met pensioen. Op 1 februari is overleden de heer H. van Esdonk (57). De heer van Esdonk trad op 28 mei 1979 in dienst van Heineken in Den Bosch en heeft daar gewerkt totdat hij op 1 december 1988 werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 23