Geboorten Geslaagd Amsterdam Mw. M.G.H. van Raay (regionale coördinatie Afrika) met P. Mosterd Den Bosch L.J. Gouda (verpakken) met mw. M. Scheffers Bunnik B.T. Kodrat (electrotechnische dienst) met mw. A. van Eijk Zoeterwoude F.J. Geertsma (informatiesystemen thuisverbmik) met mw. S. v.d. Graaf J.B.G. v.d. Sloot (bottelarij) met mw. C. Diniz de Almeida Amsterdam Sven, z.v. R.P. Kolle (export) Steffan J., z.v. mw. C.T.J. Heemskerk- Colijn (regional technical management, Afrika) Den Bosch Joyry E.Th., z.v. E.M.H.M.J. van Beers (plaatsekjke administratie) Petrus, z.v. J.P.M. Menkehorst (verpakken) Marinus, z.v. M.F.P.J. v.d. Steen (intern transport) Kim, d.v. mw. J.A.A. van Heesch-v.d. Heijden (interne dienst) Simone, d.v. F.S. Kooistra (verpakken) Stephanie, d.v. L.P.W.M. Henskens (brouwen) Bunnik Youssef, z.v M. Ihattaren (intern transport) Youssef, z.v. C.M. Rahmouni (interne dienst) Horecagebieden Marissa C., d.v. mw. J.J. Steinmetz- v.d. Steen (verkoop Hoofddorp) Robin, z.v. S.J. Dubbeldam (verkoop- telefonie, Alkmaar) Maarten, z.v. L.M.A. Custers (magazijn, Horst) Zoeterwoude Bart Chr., z.v. mw. H.E.M. v.d. Hoed- Overgaauw (bedrijfsgeneeskundige dienst) Frank, z.v. G.P. Noorlander (EFI planning en control HTB) Jeronimus P., z.v. M.J. van Boxtel (produktie planning/verslaggeving) Like L.M.A., d.v. N.G.J, van Doom (k wah tei tsdien s t) Rowena, d.v. A.J. v Erkelens (kelders) Corleen, d.v. W. Hoek (bottelarij) Britt, d.v. J. de Jong (bottelarij) Deborah, d.v. D.C. v.d. Plas (bottelarij) Marielle, d.v. D.P. Wiekens (magazijn intern transport) Amsterdam Voor het E.H.B.O. diploma: M.M. Audureau (regionale coördinatie Europa), J. v.d. Brink (interne dienst technische werk plaats), A.H. Douma (concern public relations), J. Geybi-Koenders (financiële administratie), P.J. Hess (marketing brands design), S.J. ter Horst-Staneke (marketing sales promotion), I.Y. de Jong (administratie concern belangen), G.A. Kramer (interne dienst), R.F. Pel (marketing brands design), M.G.H. van Raay (regionale coördinatie Afrika), J. de Rooy (interne dienst technische werk plaats), J. v.d. Sluis (interne dienst technische werkplaats), S. Suratman (marketing research), H.M. Telmoudi-Pietersma (finan ciële administratie) Voor P.D. Boekhouden M. Julio (marketing) Den Bosch Voor Dirksen Intek Elektrische Basisbegrippen B: F.G.M. Jonkers (technische dienst) Voor het Certificaat kaderopleiding Beveiliging SVPB: G.D. Roeland (interne dienst) Voor Smitweld Roestvaststaalcursus: J.P. v.d. Ven (technische dienst) Voor CIMIB-module Opleidings- management: J. Rentmeester (brouwen) Voor VAPRO Mechanisch operator B: E.W. Bakker, J.F.A.M. Berken bosch, F.M.H. v.d. Griendt, A.C. v.d. Heijden, W.A.J.C.M. v.d. Linden, R. Pelders, A.A.M. Pompen, A.P.J. Stolzenbach (allen verpakken), H.F.H. v. Bergen (brouwen) Voor VAPRO Mechanisch operator A: M.C.M. van Esch, M.G.C. de Gier, J. v.d. Gouw, A.A.J.C.M. Hamers, F.J.C.M. Kuijpers, PR. Martherus (allen verpakken) Bunnik Voor Reclame SRM: mw. M. de Bruijn (reclame en promotions) Voor Basisdiploma Beveiliging: M. Verweij (bewaking) Voor V2-Vlamspuiten: J.M.C. Bronk- horst (mechanische werkplaats) Voor V2-Vlamspuiten: G.W. v.d. Poel (mechanische werkplaats) Voor Al-Gietijzer lassen: R. Hamer (mechanische werkplaats) Voor Het Ketelbedrijf: B. Vossen (storingsdienst) Rotterdam Voor M.O. Spaans 2e graad: A. Boere (orderbehandeling ETA) Voor praktijkdiploma Steno: S. Nieuwdam (export duty free) Voor Gegevensbanken: E.C.M. Löb- Ozephius (operationele onder steuning) Voor de Herhalingscursus Aanname en behandeling van gevaarlijke stoffen door de lucht: Y. de Jong (orderbehandeling ETA) Zoeterwoude Voor de Brouwcursus A3: mw. E. Kamphuis (centrale kwaliteits controle, mw. Y.W.H.M. Mars (proces biochemie HTB), mw. J.M.Th. Moleman (centrale inkoop machines en apparatuur), mw. J.M. Molenaar (reclame inkoop), O.A.E. Berghuis (verpakkingstechnologie), J.P.A. v.d. Burg (informatie technologie), M.J. Schans (proces biochemie HTB), H.J. Visser (audio visueel medewerker), J.F. v.d. Klaauw (management trainee), N. Prinsen (Ibecor), L.M.C. van Drunen (produktie planning) Voor het Vakdiploma Beveiligings beambte: W.J. Grapendaal, M. v.d. Bent (beiden bewaking) Voor het diploma Magazijnmeester: C.P. Rietveld, H. v. Santen (beiden magazijn intern transport) Voor het diploma Magazijn- management: W.J.M. Mentink (magazijn intern transport) Voor het diploma Heftmckrijder: P.A. Beuse, M. v. Baren, P. v.d. Kraan, A.G.J. Vermeulen, B.W. Verwoerd (allen magazijn intern transport) Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische Basisbegrippen A: W.P. van Steijn (storingsgroep verpakken magazijn intern transport)

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22