J In 1990 is het honderd jaar geleden dat Vincent van Gogh overleed. Ter herdenking van zijn honderdste sterfdag worden tal van evenementen georganiseerd. Hoogtepunt van het Vincent van Gogh-jaar is dë grote tentoonstelling van zijn schilderijen en tekeningen. In het Rijksmuseum Vincent wan Gogh in Amsterdam worden 135 schilderijen van Van Gogh geëxposeerd. Het Van Goghmuseum heeft er M naar gestreefd werken te té\sc-m teren, waarvan Van Gogh zelf heeft aangegeven dat ze de dé- sentie vin zijn werk uitmaken. Nooit eerder is een zo omvang rijk ovérzicht van zijn schilde rijen te zien geweest. In het Rijksmuseum Kröller-Müllër te Otterlo wordt een tentoonstel ling van zijn tekeningen inge richt. De overzichtstentoon stelling in beide musea gaat op 30 maart van start (Van Goghs geboortedag) en is te zién tot en met 29 juli (Van Goghs sterf dag). 15 april Heineken heeft als één van de hoofdsponsors van het Van Goghjaar de gelegenheid een speciale avond voor her pcrso 1 te organiseren. kunt éineken- medewerker zorjtiag 15 april (eerst^jpaasdag] vroege avond tot ongeveer negen uur (exacte tijden wor den later bekend gemaakt) de tentoonstelling in het Vincent van Goghmuseum gratis be zoeken. In het Vincent van Gogh Village naast het museum op het Museumplein wordt u een drankje'.aangebo den. Een Heineken-mpdewer- ker mag één intróducéfp) mee nemen naar de tentoonstelling. Wanneer u geïnteresseerdjbent de tentoonstelling op 15 april te bezoeken, stuur dan de bon vóór 15 maartnaat- Vers van 't Vat. De 'wrwachting;! is dat velen onder u belangstelling zullen hebben. Helaas zijn. er maar 800 kaarten beschikbaar. Wanneer er te veel aanmel dingen binnenkomen, zijn we genoodzaakt een loting onder de inzenders te houden. De lo ting zal medio maart plaatsvin den. Alle inzenders zullen be richt ontvangen over de uitslag van de loting. JS;,; Sari' m Van Gogh op v!< Er is een videoproduktie van vijftien minuten gemaakt door Heineken over het leven van Vincent van Gogh. Om een in druk te 'krijgen van hfijt leven van dé wereldberoemde Vin cent vanjtiogh, bezocht kunst historicus Pierre Janssen spe ciale sfeervolle plekjes in Nederland en Frankrijk waar de werken van Vincent van Gogh zijn ontstaan. De videoproduk- tie kunt u met onderstaande non bestellen. De prijs bedraagt vijftien gulden. Via de mede delingenborden wordt bekend gemaakt wanneer u de video banden) bij het PUM kunt op halen. De verrekening vindt plaats via uw salaris. TENTOONSTELLING VAN GOGH Ja; ik wil graag zondag 15 april met/zonder* introducé(e) naar de ten toonstelling in het Rijksmuseum Vincent van Gogh te Amsterdam. Naam: Adres: Postcode woonplaats: Personeelsnummer: Telefoonnummer: Stuur deze bon vóór 15 maart naar: Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude of via de interne post naar kamer 2.339. Doorhalen wat niet van toepassing is. BESTELBON VAN GOGH-VIDEOBAND (VHS) Ja; ik wil graagexemplaren van de videoband over het leven van Vincent van Gogh a 15,per stuk bestellen. Naam: Personeelsnummer: Telefoonnummer: PUM afhaalpunt: Stuur deze bon vóór 15 maart naar: Vers van 't Vat, Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude of via de interne post naar kamer 2.339.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 16