Bekendheid De Buckler Wielerploeg heeft eigen kleding. De twintig renners en ploegleider Jan Raas zullen het komende seizoen de beschikking hebben over een eerste klas uitrusting in Buckler-kleuren. De kleding werd voor het eerst ge toond tijdens een persconferentie in Amsterdam. Tot de Buckler-kleding behoren koersbroeken, truien met korte en lange mouwen, sokken, pet ten, haarbanden, koers- en overschoe nen, regenjacks, regenpetten, hand schoenen en wollen trainingstruien. Daarnaast krijgen de renners nog de beschikking over een garderobe vrije- tijdskleding; van sokken tot blazers. Deze Buckler-kleding zal overigens ook te koop zijn voor Heineken- medewerkers. Daarover in een vol gende Vers van 't Vat meer. Buckler maakte vorig jaar juli tijdens de Tour de France bekend voor drie jaar de nieuwe sponsor te zijn van de wielerploeg van fan Raas. Het alcoho larme bier is verkrijgbaar in Spanje, Ierland, Frankrijk, Nederland, België, de VS, Caraïbisch gebied, Engeland en Zwitserland. Om de internationale introductie extra kracht bij te zetten werd in het afgelopen jaar gekozen voor sponsoring. Uitgangspunt was en is de merkbekendheid van Buckler in de diverse Europese landen zo snel mogelijk te vergroten. Met de komst van Eric Vanderaerden beschikt de Buckler Wielerploeg over een breed arsenaal van toprenners. Coureurs als Jelle Nijdam, Frans Maassen, Edwig van Hooydonclc, Gerrit Solleveld en Rolf Gölz hebben bewezen dat ze 'klassiekers' kunnen De Buckler-ploeg doet in februa ri aan de volgende wedstrijden mee: 6 -11Ruta Ciclista del Sol in Span je 6G.R d'Ouverture de Bessèges in Frankrijk 7-11: Etoile de Bessèges in Frank rijk 14-19: Tour Méditteranéen in Frankrijk 17IX Volta Ciclista al Camp Mor- verdre in Spanje 18 Trofeo Luis Puig in Spanje 20-25: Vuelta al la Communidad Valenciana in Spanje 24 Tour du Haut Var in Frankrijk 25 Prix de la Ville de Cannes in Frankrijk Voorbeelden van de nieuwe kleding voor de Buckler Wielerploeg f Wiebren Veenstra (links) en Patrick Tolhoek in de nieuwe kleding winnen. Achter hen staat een jonge lichting met Tom Cordes, Fabian Fuchs, Jan Mattheus en Gerrit de Vries. Petèr Gansier, Gino van Hooy- Peter Winnen, Marco van der Ludo de Keulenaer, Toine Noel Segers, Gerrit Solleveld, Tolhoek, Wiebren Veenstra en Kokkelkoren behoren even tot de wielerploeg, eerste wedstrijd van dit seizoen is del Sol in Spanje, die van 6 tot en met 11 februari gereden wordt. Het bereidt zich in eigen land voor op deze eerste wedstrijd van het sei- De ploeg zal verder onder meer deelnemen aan de Ronde van Vlaan deren, de Amstel Gold Race, de Ron de van België en de Ronde van Neder land. En natuurlijk aan de Tour de France, de topper onder de wielerwed strijden.

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 29