Record aantal bezoekers Weer prijs 'Just Checking' Heineken stoepiers Haarlem- De achtste Haarlem Basketball Week heeft een record aantal bezoekers getrok ken. Het door Heinelcen ge sponsorde toernooi met inter nationaal karakter bleek een grote publiekstrekker te zijn voor jong en oud. Tussen 26 de cember en 2 januari v/erden de tribunes met 23.000 mensen bevolkt. Het oude record van vorig jaar bedroeg 21.000 be zoekers. De meeste avonden was de Kennemer-sporthal in Haarlem uitverkocht. De ploeg van Levi's WBL ver sloeg in de finalewedstrijd het Joegoslavische Cibona Zagreb. De publiekslievelingen uit Amerika wonnen met 118-107. Commodore Den Helder legde beslag op de derde plaats door de kampioen van de Sovjet Unie, Budvelnik Kiev met 100- 81 te verslaan. Spelmoment uit de finalewedstrijd tussen Levi's WBL en Cibona Zagreb Amsterdam- Bij de leveran cier 'Foto Light' staan vijftig Heineken stoepiers broederlijk naast elkaar opgesteld. Binnen kort zullen ze ieder apart op de stoep voor café of restaurant het straatbeeld verlevendigen. Zij wijzen Heineken-liefheb- bers de weg naar de verkoop punten. Rome - 'Just Checking', een film van Heineken, heeft op het Internationale Industriële Film en Video Congres in Rome de derde prijs gekregen in de cate gorie Produkten en Materialen. In deze categorie dongen dertig produkties mee naar een on derscheiding. In totaal werden 170 inzendingen uit vijftien verschillende landen door de jury beoordeeld. Het is de twee de keer dat de Heineken-film van producer Gidi van Liempd in de prijzen is gevallen. Opnamen van de film

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 24