Geboorten Geslaagd Buitenland met D. Pols Mw. C.M. Mathot (transport en declaraties) met P. van der Linden Horecagebieden J.W. van Limbeek (expeditie, Rijssen) met mw. G. Schorren Katwijk Maxime, d.v. L.J.M. Hensels (proseco) Zoeterwoude Tania S., d.v. mw. T.R. Meyer (extern transport) Steffan J., z.v. P.J. Heemskerk (verkoop binnendienst) Simone E.; d.v. H.G. Marck (kantoororganisatie) en mw. G.S.E. Marck-Vergunst (ontvangsten) Laura J., d.v. C.M. Steinmann (operating) Joyce R., d.v. H. van Vianen (meettechniekontwikkeling) Marco z.v. mw. C. de Jong- Goedhart (secretariaat, HTB) Layla, d.v. mw. M.R.E. Labadie (secretariaat, HTB) Timo A., z.v. B.C.J. Landman (verpakkingstechniek) Horecagebieden Jeroen, z.v. W.H. de Wit (administratie, Dordrecht) Laura, d.v. J.G. van Daele (verkoop, Middelburg) Roy en Stefan, z.v. A.A.H. Kruts (expeditie, Nuth) Zoeterwoude Voor het getuigschrift PLC2: R.J.M. de Best, F.W.T. Mourits, P. van J. Oort, C.G. v.d. Schoor (allen verpakken), F.E.M. Bisschop, P.G. v.d. Plas, B. Verweij (allebei storingsgroep verpakken en MIT) Voor het diploma Heftruckrijder: M. van Baren (MIT) Voor het certificaat SOM Onderhoudstechniek: B. Bennis, W.J. Brugmans, H.A.M. Onderwater, H.J.W. v.d. Bijl, W.C.M. Driessen, M. Hengsdijk, L. de Jong, A.D.C. Bakker, P.L.M. Bisschop, P.J. de Bruin, F.C. van Dorp, F.H.J.M. Laan, R. Pannen, A. Sneijders, A. de Vos (allen storingsgroep verpakken en M.I.T.), A. Bervoets (storingsgroep brouwen en energie), R. Leemhuis, D. Hellenberg, G.C. van Heumen, A.N. Scheffers (allen machinebank werkers), P.A.W. Ober (onderhoud verpakken en M.I.T.), C.H. van Polanen, A.J. van Rheenen (beiden onderhoud brouwen en energie), J.A.M. Schavemaker (storingsgroep verpakken), M. Haak, W. Kouwenoord, A. Meyer (allen onderhouds groep brouwen en energie) Voor het Getuigschrift Algemene Vooropleiding Vakonderwijs: H. Flux, F.P. Lima, M.J. Do Livramento, Th.J.L.M. Post, D. Remmelzwaal, W. Rijsdam, R.K. Sharma, J.A. Tan-A-Kiam, J. Toet, A. Vianen (allen verpakken) Voor het Getuigschrift Afvalwaterzuivering deel II S.J.A.A.K. Abbema, F.L. Bakker, M.J. Bakker, A.J.A. Bosch, F.M. Buningh, A. Dam, W.P.G. van der Geest, C.J. v.d. Kaaij, L. v.d. Kloet, P. Kluit, W.G. Koenen, Ch. Otto, W.E. Rouss, C. de Ruijter, J.A. Slootstra, C. v.d. Starre, M.G. Streng, P. Tak, P.G.M. Valentijn, H. Verkerke, A.F.T. Wassink (allen afval wa terzui vering Voor het Dirksen Intek Getuigschrift Elektrische Basisbegrippen A: M. van Mierlo (verpakken), C. de Ruijter (afvalwaterzuivering), H.A.M. Onderwater (storingsgroep verpakken en MIT) Zambia De heer K. van der Brug is vanuit Zambia teruggekeerd naar Nederland, waar hij een functie heeft gekregen bij HTB. De heer M.E. Tettelaar (HTB) is samen met zijn vrouw vertrokken naar Lusaka, om daar de functie van technological controller uit te oefenen. Zaïre De heer W.R. van der Snoek is uit Kisangani teruggekeerd naar Nederland Ierland Per 1 december 1989 is de heer H.P. Bart de Jonge, voorheen hoofd Centrale Training en Vorming/ Loopbaanontwikkeling in Zoeterwoude, gestart als marketing en sales manager bij Murphy Brewery Ireland Ltd. in Cork. Zijn gezin heeft zich inmiddels bij hem gevoegd. Griekenland Op 6 januari is de familie Schermers gearriveerd in Athene, waar de heer Schermers de functie van technical manager bij Athenian Brewery S.A. op zich zal nemen. Frankrijk De heer T. Maaskant vertrok 4 december naar Marseille voor een detachering bij Franpaise de Brasserie S.A. als specialist conditionnement. Curasao De heer R.R. van der Sijde is 5 januari vertrokken naar Heineken Trading NV te Willemstad, waarnaar hij is uitgezonden als assistant area export manager. Nieuw Caledonië De heer M.H. van Deurssen is 18 december teruggekeerd uit Nouema, waar hij bij Grande Brasserie de Nouvelle-Caledonie S.A. was gedetacheerd in de functie van spécialiste entretien planifié. St. Lucia De heer J.M.M. Luk keerde 5 december terug uit Vieux Fort, waar hij bij Windward Leeward Brewery Ltd. was gedetacheerd als installation engineer. De heer J.J. van Essen keerde 10 december terug uit Vieux Fort waar hij de functie van installation engineer heeft vervuld

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 22