Folder Centrale Inkoop Mevrouw Thuis-Tap IHÉÉË GUIDE VENDORS FOR Zoeterwoude- De afdeling Cen trale Inkoop binnen HTB heeft een Engelstalige folder laten maken voor alle leveranciers waar ze zaken mee doet. Cen trale Inkoop wil zich met deze folder duidelijk profileren naar de leveranciers. In de folder staat onder meer informatie over de opbouw van de af deling, haar werkzaamheden en de door de afdeling gehan teerde principes. In eerste in stantie zijn van de folder 5000 exemplaren gedrukt. Hiervan zijn in januari 1600 stuks de deur uitgegaan naar de betref fende leveranciers. Hrinckrn supp'' Central lWlwS'ns Department Authorization Ede - IJf Blokker, bierkenner bij uitstek, overhandigde net voor de kerstdagen een Heineken Thuistap aan mevrouw H.E. Thuis-Tap uit Ede. Aangemoe digd door haar twee zonen nam mevrouw Thuis-Tap enige tijd terug contact op met de afdeling Klantenservice van Heineken met de mededeling dat Heineken een naamgenoot van haar op de markt had ge bracht. Met de feestdagen in zicht, leek het een geschikt mo ment om mevrouw Thuis-Tap te verblijden met een 'Heine ken naamgenoot'. Mevrouw H.E. Thuis-Tap kwam met haar echtgenoot naar Slijterij en Wijnhandel Borg in Ede om de Heineken Thuistap in ont vangst te nemen. Naar alle waarschijnlijkheid is de tap de afgelopen feestdagen goed van pas gekomen bij de familie Thuis. Van links naar rechts de heer Hofland (Heineken), mevrouw Thuis-Tap, de heer Thuis, de heer en mevrouw Borgardyn (Slijterij en Wijnhandel Borg) en Iff Blokker J

Vers van 't Vat | 1990 | | pagina 11