Interview met G. van Schaik Sinterklaas was weer in't land 25 jaar Amstel Gold Race Uit een ander vaatje getapt; 18 Prijsuitreiking jubileumactie Ideeënbus Nieuwe inkomstenspecificatie nader bekeken 19 Bierserie deel 10; Een samenvatting 20 Kroniek 22 Afscheid en Jubileum 24 Kerstpuzzel 26 Evenementen met: Golf in Spanje en Australië; 28 Concours Hippique Zuidlaren; Paardewagen in bloemen Hoofdredactrice: Hella Schoonveld Redactie: Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek- Sanders Redactie-assistente: Caroline Wassenaar Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 456034/ 457234 Redactiecommissie: drs. W.W.F. de Ranitz (voorzitter) F.P.H. Bot mw. R.A. den Dubbelden R.G.H. Elfrink P. de Lange drs. J.L. van Oordt ir. J.B.R. Schwietert Correspondenten: G.W. Westenberg (Arnhem) H. Meyer (Bunnik) P. van der Aart ('s-Hertogen bosch) M. van Woerden (Rotterdam) mw. B.F. Valdink (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de stafdienst Public Relations Nederland in Zoeterwoude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: Het kantoor in Zoeter woude gehuld in een mooie 'winterjas' Bij de achterpagina: Vuurwerk boven het Pa lais de danse in Scheve- ningen. De foto is ge maakt in 1960 De heer G. van Schaik Bezoek van Sinterklaas Koninklijke onderscheiding voor Herman Krott (links) Kerstboodschap Raad van Bestuur Nieuws uit de vestigingen: 7 Open dag in Groningen; Prins Carnaval steekt bier in Den Bosch Achteraf bekeken; interviews met medewerkers 8 over de belangrijkste gebeurtenissen in het afge lopen jaar Fascinating Art; Federatief Concours Heineken 12 Fanfare Nieuws uit de vestigingen: 15 Tweehonderd miljoenste literfeest Vmmona; Eigen pc voor vertegenwoordigers Thuisverbruik Afscheid en Jubilea in 1990 Heineken en nieuwe kleurstof Uitslag enquête kinderopvang

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 2