Twee keer golf spanwagen in bloemencorso Sarasola wint Heineken Jacht- springconcours Heineken :en Heineken Beer •H'OHTU) St-Jansklooster - Het bokbier- seizoen begint officieel in okto ber. Niettemin was men in St- fansklooster er al eerder bij. Daar reed tijdens het bloemen corso in september een Heineken spanwagen mee met daarop de aankondiging voor Heineken bokbier. De wagen was met ongeveer 96.000 bloe men opgemaakt. Bij het evene ment waren vele duizenden toeschouwers aanwezig. Marbella/Melbourne - Het door Heineken gesponsorde World Cup of Golf, dat van 14 tot en met 20 november in het Spaan se Marbella werd gehouden, is letterlijk in het water gevallen. Door het hevige noodweer in Spanje konden slechts twee van de vier rondes gespeeld worden. Beter weer hadden ze in het zo merse Melbourne tijdens het door Heineken gesponsorde 'Australian Open'. Dat is een groot golf-toernooi, dat door de televisie over de hele wereld is uitgezonden. Opvallend daarbij was de speciale, vier meter ho ge Heineken-fles, die herhaal delijk in beeld kwam. Golf is in Australië, in tegenstelling tot bijvoorbeeld Nederland, geen elite-sport. Iedereen speelt golf. De sport is enorm geliefd in het land 'Down Under'. Velen heb ben het toernooi dan ook via de televisie gevolgd. gewonnen. Hij kreeg daarvoor de Heineken prijs uit handen van de heer J.G. Teeken, hoofd Horecagebied Groningen/Fries land/Drenthe (zie foto). Heineken is een van de hoofd sponsors van het Concours Hippique, dat van 25 november tot en met 2 december in de Prins Bernhardhoeve in Zuidla ren plaatsvond. Het was de 35e keer dat het evenement ge houden werd. Zuidlaren - De Spanjaard Enri que Sarasola heeft 1 december tijdens het Indoor Concours Hippique Zuidlaren met zijn paar Iltschi het Internationaal Heineken Jachtspringconcours

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 28