Afscheid J. Th. Kappelle Afscheid G. van Lunteren Afscheid W. Stolte Jubileum P.J.C. Tops bij café-restaurant De Haas aankwam. Daar waren collega's en oud-collega's naartoe geko men om afscheid te nemen van Willem Stolte. In korte sketches en een fraaie toespraak werd de veelzijdige persoonlijkheid van de heer Stolte belicht. Stolte be gon in 1957 zijn loopbaan in Amsterdam, waarna hij via Gro ningen, Zwolle, Apeldoorn en Zoeterwoude uiteindelijk te recht kwam bij de Commercieel Technische Dienst. Zoeterwoude - Ruim 26 jaar was de heer G. van Lunteren in dienst van Heinelten. Een lange periode, waaraan 27 november met een afscheidsreceptie in ontvangstgebouw De Hooiberg een einde kwam. De heer Van Lunteren kwam in 1963 in dienst bij Vrumona, als Hoofd Bouwkundige Dienst. In 1972 ging hij naar Heineken, eerst in Rotterdam en later in Zoeter woude bij het Bouwadviesbu- reau. Tijdens de receptie werd hij toegesproken door de heer Vriens, die enkele karakteristie ken opnoemde: Vriendelijk, erg betrokken bij het Bouwadvies- bureau, rustig, maar bovenal vakkundig. Namens de colle ga's werden vervolgens een ket tingzaag en een electrische schaafmachine aangeboden. Elburg - Door gebruik te maken van de VUT-regeling, nam de heer W. Stolte 16 november in Elburg afscheid van Heineken. Het echtpaar Stolte werd met een 'fietsbar' van huis opge haald. De chauffeurs, HTD- monteurs, zorgden met deze 'ludieke taxi' dat het echtpaar op de melodie van bekende Sin- terklaas-liederen. De Sint ver telde iets over de loopbaan van de heer Kappelle. Deze kwam 1 januari 1963 in dienst bij Heineken als bedrijfsjurist regio Amsterdam. Later was hij onder anderen verkoopleider Rotterdam en hoofd Concern Public Relations. De heer Kap pelle benadrukte in zijn dank woord om goed te blijven com municeren en zo 'samen de klus te doen'. Zoeterwoude - De heer P.J.C. Tops, manager Specialisten en Constructiebureau van Heineken Technisch Beheer, vierde 1 november zijn 25-jarig jubileum. De heer Scheltema overhandigde hem de gouden speld. Ook gaf hij op humoristi sche wijze een overzicht van de loopbaan van de jubilaris bij Heineken. Daarbij vergat hij Amsterdam - De heer J. Th. Kappelle (hoofd Corporate So cial Relations and Recrute- ment) nam 30 november in een overvolle Kuiperij afscheid van Heineken. Hij kreeg op zijn re ceptie bezoek van Sinterklaas en twee pieten. Om in stijl te blijven, sprak de heer Klomp zijn welkomstwoord in rijm uit. Ook werden liedjes gezongen evenmin de meest opvallende eigenschappen van de heer Tops op te noemen. Als cadeau kreeg de jubilaris een CD-spe- ler en een jubileumboek. In dat boek had iedere HTB-er waar mee de heer Tops in de afgelo pen 25 jaar heeft samenge werkt, een persoonlijk woord geschreven. Na het dankwoord van de jubilaris, bleven de vele aanwezigen in opperbeste stemming bijeen.

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 25