Afscheid A.J.M. van Litsenburg Afscheid G.M.H. Hoogervorst Afscheid J. List Afscheid A. Verstraate Den Bosch - De heer A.J.M. van Litsenburg vierde 27 oktober in het bijzijn van vrouw en kinde ren zijn afscheid bij Heineken. Na een loopbaan van bijna 33 jaar bereikte hij de pensioenge rechtigde leeftijd. De scheiden de medewerker heeft in zijn lan ge loopbaan bij Heineken diverse functies binnen de Interne Dienst vervuld. De laat ste elf jaar was hij administra teur. De heer Veen sprak de heer Van Litsenburg toe. Hij be lichtte in zijn toespraak de loopbaan van Van Litsenburg en prees vooral diens accurates se. Daarna bracht de trimclub, waar de heer Van Litsenburg lid van is, een lied ten gehore. Het lied werd door de mensen in de zaal enthousiast meegezongen. Leiden - Een druk bezochte re ceptie. Daar kan de heer G.M.H. Hoogervorst, hoofd Planning en Control van het horecagebied in Den Haag, op terugkijken. Vele collega's wa ren 28 november naar 'In den Leidschen Salon' gekomen om hem de hand te schudden. De heer Hoogervorst was sinds 1 september 1955 in dienst van de drankenhandel. Eerst op de administratie, waar hij later Chef de Bureau werd. Zijn hui dige functie betrok hij in 1986. De heer Veerman ging in zijn speech in op deze tijd. Ook noemde hij de inzet en nauwge zetheid van de heer Hooger vorst en diens aandacht voor de individuele mens. Vervolgens kreeg de heer Hoogervorst als afscheidscadeau een cd-speler overhandigd. Zoeterwoude - Na 27 jaar nam de heer J. List 30 oktober af scheid van Heineken. De heer List werd in december 1979, na een periode van zeventien jaar bij de Amstel brouwerijproj ect- leider van de brouwerij in Zoe terwoude. Deze functie heeft hij tot aan zijn afscheid vervuld. De heer Janszen sprak hem namens de bedrijfsleiding toe. De heer De Blank stelde in zijn toespraak de 'persoon Joop' centraal. De heer Van der Steen overhandigde de heer List op lu dieke wijze de afdelingscadeaus. Als afsluiting van het officiële gedeelte zongen mevrouw List en de kinderen 'De kleine man' van Louis Davids. Daarna na men vele collega's en oud-colle ga's afscheid van de heer List. Walcheren en in Zeeuws- Vlaanderen werkzaam als me dewerker Horeca Tapservice. De heer Van Breenen gaf in zijn toespraak aan dat met Adri Ver straate een gewaardeerd, zuinig en opgewekt medewerker ver dwijnt. De collega's overhan digden de heer Verstraate het cadeau: een handige workmate. Na de vele felicitaties volgde nog een zeer geanimeerde re ceptie. Vlissingen - In café-restaurant Maritiem in Vlissingen werd 3 november het afscheid ge vierd van de heer A. Verstraate. Hij trad na 42 jaren vervroegd uit Heineken-dienst. De heer Verstraate is lange tijd werk zaam geweest bij drankenhan dels in Vlissingen en Middel burg. Vanaf 1982 was hij op

Vers van 't Vat | 1989 | | pagina 24